Pasiunea mea :Trenuletele electrice -Caile Ferate LA S&D

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
e bun magazinul. vrem poze cu el. mai ales ca intra si in planul meu.

apropo, ce nu-mi place cuvantul asta, cum ai realizat Crucea de pe Biserica?
 
lupul_alb a spus:
e bun magazinul. vrem poze cu el. mai ales ca intra si in planul meu.

apropo, ce nu-mi place cuvantul asta, cum ai realizat Crucea de pe Biserica?

Pai nu mai am lipici Revel si cum spuneam mai trebuie sa soseasca o parte de constructii inclusiv magazinul :D

Crucea asa este in kitul de montaj ,sa fi sigur ca m-am chinuit la ea sa o pilesc ca avea si inca mai are niste bavuri din turnare ,deci asa este pur si simplu in cutie :D
 
spune-mi si mie cum se numeste mai exact monstruletul? ce numire poarta, ca sa stiu cu ce sa-l bat la cap pe Rally :D
 
lupul_alb a spus:
spune-mi si mie cum se numeste mai exact monstruletul? ce numire poarta, ca sa stiu cu ce sa-l bat la cap pe Rally :D
Ii multumesc lui COObra ca ti-a raspuns in locul meu .
Daca vrei sa-l birii la cap pe Rally cu "Monstruletul" noteaza aici LOCO BLW/GE/PRR GG1 T025/27975 PRR
PRR - GREEN 5 STRIPES

Dar mai simplu bagai un mail cu ce vrei si scrii doar atit:
LOCO MEHANO GG1 cod T025 / 27975 PRR :D



SUCCESE :D :D :D :D :D

P.S. -STII CUM MERGE :?: ESTE TRAZNET :D
 
Tocmai am vizitat diste site-uri cu americance, si chiar ca aratau bine cate doua, trei la un trenulet!

Aditu
 
doua nu pot. cel putin, nu dintr-odata. pe rand, poate.

eu imi doresc una buna si nebuna :D

iti multumesc Silviu pentru sfaturi. am notat si am sa-i trimit si un mail cu ce vreau.

Mi-e teama sa nu-l supar pe rally cu atata cicaleala.

Si te rog frumos, pune si un filmulet cu monstrulache.
 
Acum nu pot ,decit in week end si sa fi sigur ca fac si un filmulet mic cu "Monstrulache" cum ii zici tu

P.S. -Nu cred ca-l superi pe RALLY ,cel mai bine trimete-i un e-mail cum ti-am zis mai sus si totul este OK :D :D :D :D