Bine ati venit !

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Bine ai venit!...uite ca se mai gaseste cineva prin Craiova pasionat de trenulete...si eu credeam ca au disparut :p
 
Buna ziua!

Imi cer scuze ca am postat fara sa ma prezinta. Sunt incepator in domeniul modelismului feroviar si sper sa invat cat mai multe lucruri noi si utile de pe acest forum.

Va salut!

Radu
 
va salut pe toti

<t>bine vam gasit.si eu ca si ceilalti ma chinui sa construiesc o diorama cu 4 trasee indepentente.am vazut multe discutii pe forum care ma vor inspira si ajuta sa-mi termin diorama.</t>
 
Salut.
Bine ai venit printre noi. Nu trebuie sa te chinui, trebuie s-o faci din plecere. :D . Daca ai vrodata nelamuriri cu constructia dioramei te vom ajuta cu placere, insa pana atunci spor la munca. :wink:
 
Bine ai venit printre noi si daca ai inceput la diorama incepe cu un topic in prezentari discutii diorame.
 
Bun Venit printre modelisti!
Sunt super prieteni care te vor ajuta mereu!
Ai facut o alegere excelenta!
 
Buna ziua

<t>Buna ziua la toata lumea , ma numesc Bogdan si sunt din Bucuresti .<br/>
Se pare ca am descoperit o mica oaza de liniste in acest hobby , din pacate nu am avut timp sa postez nimic pentru ca am lucrat de zor la diorama mea.<br/>
Sper ca in curand sa pun cateva poze si sa discutam mai pe larg despre micile noastre "probleme" legate de aceasta pasiune.<br/>
<br/>
Numai bine , ne auzim in curand !!!</t>
 
Da...ce sa zic sunt eleva in ultimul an la Liceul de Arta din Arad...si am fost supusa unei provocari atunci cand Kablu ma rugat sa ii vopsesc niste cladiri ,a inceput sa imi placa ,mai ales ca am o rabdare de fier si imi place sa lucrez cu lucruri mici :p ,am sa pun eventual niste poze cu respectivele cladiri dupa ce le finalizez :D sper sa va placa ceea ce fac..si cine stie pe viitor mai colaborez si cu altii :D
 
Buna seara,

Imi cer scuze dar si eu am omis sa ma prezint, desi cred ca unii dintre voi isi aduc aminte de mine de pe railwayfan. Asadar....Razvan din Tirgoviste, stabilit in Timisoara de 8 ani, lucrez in aviatie de 4 ani si ma pasioneaza trenurile de cand ma stiu :lol:

In rest, astept sa va cunosc, la bere si in turnee.
 
salut !

<t>am devenit membru acestui forum pentru a intelege mai bine pasiunea colectionarilor si pasionatilor de trenulete, plus ca eu am redevenit pasionat de trenulete (la varsta de 6 ani am primit primul start set pe 9 mm de la tatal meu. asta fiind in anul 1977).</t>
 
Salut.

Ma numesc Catalin si sunt din Brasov. Imi plac trenuletele electrice de foarte multa vreme, dar abia anul trecut m-am apucat sa cumpar. Folosesc sistemul AC (Maerklin)