Pasiunea mea :Trenuletele electrice -Caile Ferate LA S&D

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
parerea mea..., parca arata mai bine fara chestia aia, care, probabil, tine locul de terasa. Sau, poate, o populezi cu ceva mese si oameni in viitor, mai pui si cateva ghivece cu flori si...., ne inviti la terasa. Fiind patron, faci cinste. :D

Cat costa o noapte la Hotelul tau?

:p

Sa-l stapanesti sanatos.
 
lupul_alb a spus:
parerea mea..., parca arata mai bine fara chestia aia, care, probabil, tine locul de terasa.

Parca Rally a folosit-o pe post de umbrar la animale daca nu ma insel.
Gusturile nu se discuta.
Lupule si daca te prinde ploaia ce faci, unde te duci daca hotelul e plin? :wink:
 
Silviu, elimina gara de tot din planul dioramei, ca sa nu am unde sa ma adapostesc, dar pune pe undeva un magazin de umbrele, fara sa stie icsxl, ca el imi doreste o baie rece. :D
 
lupul_alb a spus:
parerea mea..., parca arata mai bine fara chestia aia, care, probabil, tine locul de terasa. Sau, poate, o populezi cu ceva mese si oameni in viitor, mai pui si cateva ghivece cu flori si...., ne inviti la terasa. Fiind patron, faci cinste. :D

Cat costa o noapte la Hotelul tau?

:p

Sa-l stapanesti sanatos.
Multumesc ,va dati seama ca va fi populat cu ceva mese ,gard viu,flori si personaje ,dar mai intii sa aduca Rally de la Noch
Voi fiind trenulisti tratatia si cazare este din partea casei :D
 
lupul_alb a spus:
Silviu, elimina gara de tot din planul dioramei, ca sa nu am unde sa ma adapostesc, dar pune pe undeva un magazin de umbrele, fara sa stie icsxl, ca el imi doreste o baie rece. :D
Gara in nici un caz nu se elimina dar un magazin se poate pune ,ce ziceti de magazinul "EDEKA" :D
 
lupul_alb a spus:
si eu am masini de la kinder, chiar din serie cu ale tale, deci ma numar printre acele persoane
Pai ai vazut ca ai rezolvat problema :D
Din pacate mi sa terminat tubul cu REVEL si nu mai am cu ce lipii ca mai aveam de lipit cite ceva ,dar cred ca saptamina viitoare rezolv problema ,mai apar si celelalte constructii si ma apuc iar de treaba :D