Timişoara: Expoziţie inedita de trenuri în miniatura

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
cristinel, lasa ca iti trimit niste poze pe mail,
primite prin reteaua subversiva :D
 
Noi nu, dimpotriva, suntem prea "legalisti".
Calea de mijloc este cea mai buna, asa exista mai putine riscuri sa aluneci intr-o extrema care nu iti place.
Nu are rost sa stricam "hartia", mai bine povestim la intalnirile care tind sa devina pseudoperiodice.
 
nu stiu despre ce aprobare se insinueaza, dar pot sa va spun ca lui laur nu ii merge firewire si nu a putut inca descarca ceea ce a filmat .
 
legat de comunicare si interes, am incercat sa contactez, fara succes, pe unii dintre voi la care aveam date de contact(pe mes sau telefonic) sa va invit sa vedeti doua exemplare mai rar intalnite care nu vor stationa prea mult la mine(a se vedea la rubrica vanzari unul dintre ele)
 
Dorim sa ne-apucam iar de "treaba".
Cine este pentru organizarea unei Expo la Facultatea de Constructii? (acolo mi s-a promis ca spatiu Sala Expo de la parter - este bine pazita si incuiata noaptea).
Referitor la problema cazarii peste noapte a oaspetilor din alte orase, daca cineva poate oferi ajutor, sa nu stea deoparte.
Mai ramane sa stabilim data si perioada Expo (dupa sesiunea de iarna si minivacanta studentilor, ca sa avem si vizitatori).
Astept parerile Dvs.