Pasiunea mea :Trenuletele electrice -Caile Ferate LA S&D

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
frumoasa.

am o intrebare in legatura cu "Monstrul". se descurca bine pe sine R2 ?

sa stiu daca va intra in planul meu vreodata :D
 
lupul_alb a spus:
frumoasa.

am o intrebare in legatura cu "Monstrul". se descurca bine pe sine R2 ?

sa stiu daca va intra in planul meu vreodata :D

Da ,dar ar fi mai bine de la R3 in sus,merge si pe R2 ti-o recomand cu caldura :D
 
silviu20061 a spus:
Eu voi face diorame tematice pe care vor rula garnituri tematice ,asa ca mai am mult pina departe dar pas cu pas imi ating obiectivul :D


Si unde le vei pune pe toate? Trebuie sa ai mult spatiu de vrei sa faci atatea diorame. :D
 
Filmulete nu poti sa faci?

Tare mult mi-ar place sa filmezi un pic monstruletul sa-l vad cum se misca :)
 
lupul_alb a spus:
silviu20061 a spus:
Eu voi face diorame tematice pe care vor rula garnituri tematice ,asa ca mai am mult pina departe dar pas cu pas imi ating obiectivul :D


Si unde le vei pune pe toate? Trebuie sa ai mult spatiu de vrei sa faci atatea diorame. :D

Dupa cum am mai spus voi incepe in actuala locatie cu prima diorama (mai am un pic si o conving si pe sefa ,spatiul fiind deja foarte limitat)iar restul se va desfasura in viitoarea locatie :D unde mansarda va fii coltul nostru de rai trenulist :D ,tot proiectul se va intinde pe o perioada destul de lunga asa ca inceputul a fost facut ,trebuie sa mergem mai departe :D
 
lupul_alb a spus:
Filmulete nu poti sa faci?

Tare mult mi-ar place sa filmezi un pic monstruletul sa-l vad cum se misca :)


Cred ca am sa fac si un scurt filmulet dar rabdare ca asta se va intimpla saptamina viitoare cind le voi pune la treaba pe trenulete acum nu este loc si nici timp din pacate
 
iksxl a spus:
Bravo Silviu, felicitari pentru achizitii si sa le stapanesti sanatos.
Foarte interesant "monstruletul" tau. Era bun si un filmuletz cum zicea cineva.
Tine-o tot asa !

Multumesc ,filmulet saptamina viitoare :D