Nebunia mea

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
silviuuuuuuuuu
ziceai ceva de vagon cu cabina de franar?
uite ca am si eu..................
P1070508.jpg


si ca sa te oftici un pic :twisted: ....am doua :twisted:
P1070509.jpg

P1070510.jpg
 
si am si un mercedes drezina..........la care trebuie sa mai atasez o groaza de accesorii
P1070503.jpg


si mai am si 24 de stalpi de telegraf Auhagen
P1070511.jpg
 
Pai zau COObra doar cu atit te lauzi :?: Pe la topicul meu cind te-ai mai uitat ,sau esti bagat in remiza pina peste cap :?: Ia baga un ochi :twisted: :twisted: :twisted:
 
uite drezina cu cateva acareturi
poate sa impinga si sa traga .......sau la randul ei sa fie trasa.
in afara de ce vedeti acum montat pe ea mai are vreo 6 oglinzi, 5 proiectoare vreo 2 bare de se agata nenea cand urca in drezina si cam atat.
iar caucioacele masinii .........sunt chiar de cauciuc.
iata si linkul catre drezina la roco...
http://roco.cc/content.php?id=1474&pd=915&kat_id=&typ_1=&land=&epoche=&spur=0&artikelnummer=4026&search=1&p_search=1&page_cp=0&acdc=&archiv=&PHPSESSID=0313ad1f6b14e0f4a599a94da82ce1e7
eu am dat mai putin pe ea.........era singura ca altfel cumparam tot :twisted:
iata si poznele
P1070515.jpg

P1070516.jpg
 
silviu........vrei razboi? :twisted:
las ca vezi tu cand vine comanda de la piko :twisted:
poate asa ne vedem si noi sa bem un cico sa vorbim si fata in fata.......poate face rally la el vreo intalnire ........cu ocazia asta ne da si ce ne-a comandat la piko.
 
Pai vezi pe unde mergi cu masina ca te-am dat in urmarire generala ,mai baga un ochii la mine la topic ,si sa le stapinesti sanatos si ne vedem noi chiar la un cico ca stii ca eu cu spritul pauza
:D
 
si eu sunt pauza cu alcoolu'......da la un pahar de vorba ne intindem noi :lol:
ce sa zic sunt ividios pe achizitiile tale dar daca eu sunt cu mutatul acuma.........mai liniste cu cumparaturile. o sa fie comanda de la piko si .......daca o mai pica ceva bun bineinteles ca nu o sa refuz.
 
ba e foarte bine pus pe linii. ....in link e cu ele pliate pentru strada
daca ramane proiector e al tau
 
o noua achizitie care mie imi place foarte mult......de fapt nu este achizitie este un schimb asa ca nu stiu exact cat costa.
este exact 1/87 fabricata din metal de firma SCHUCO.
P1070534.jpg

P1070533.jpg

P1070532.jpg
 
Sa o stapinesti sanatos si poate le punem impreuna pe cele doua masinute de politie la o actiune de control mai ales ca eu am si politaiul :D
 
COObra a spus:
o noua achizitie care mie imi place foarte mult......de fapt nu este achizitie este un schimb asa ca nu stiu exact cat costa.
este exact 1/87 fabricata din metal de firma SCHUCO.

Mi se pare mie, sau e o masinuta si mai mica sub caroseria de pompieri???
 
o noua achizitie si probabil ultima pentru urmatoarele 6 luni pana e gata casa. BR56 Fleischmann.
enjoy
P1070557.jpg

P1070559.jpg

P1070560.jpg

P1070561.jpg

P1070562.jpg

P1070563.jpg

P1070564.jpg