Pasiunea mea :Trenuletele electrice -Caile Ferate LA S&D

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Bravos! No coment. Mai ales "monstrul", pe care eu l-am botezat, in prima clipa cand l-am vazut pe site-ul lui rally, "submarin pe sine", ca aceasta impresie mi-a lasat.

Acum...., chiar sunt si eu invidios :p

Sa le stapanesti sanatos si cat mai multe.

Sa-ti traiasca omuletii si mai desparte-i pe iubaretii aia, ca dupa nunta nu mai ramane nimic din focul lor. Iti spui eu :D
 
Si ar mai fi la capitolul noutati ,o biserica ,un motel ,un kit de iluminat,un peron si mai sunt de venit citeva constructii ,poze bineinteles dupa ce le voi monta ,cind :?: nu stiu ,sa vad poate miine :D
 
lupul_alb a spus:
Bravos! No coment. Mai ales "monstrul", pe care eu l-am botezat, in prima clipa cand l-am vazut pe site-ul lui rally, "submarin pe sine", ca aceasta impresie mi-a lasat.

Acum...., chiar sunt si eu invidios :p

Sa le stapanesti sanatos si cat mai multe.

Sa-ti traiasca omuletii si mai desparte-i pe iubaretii aia, ca dupa nunta nu mai ramane nimic din focul lor. Iti spui eu :D
Mie imi spui ca am 16 ani de casnicie ,dar sa stii ca acum este iubirea mai dulce :D :wink:
 
lupul_alb a spus:
waw :shock:

te-ai luat la intrecere cu coobra? care achizitioneaza mai mult?

:mrgreen:
Nu ,eu nu ma iau cu nimeni la intrecere care achizitioneaza mai mult ,eu doar imi urmaresc graficul de achizitii ca pentru ce vreau eu sa fac :roll: inca mai am nevoie de multe .
Eu voi face diorame tematice pe care vor rula garnituri tematice ,asa ca mai am mult pina departe dar pas cu pas imi ating obiectivul :D