Pasiunea mea :Trenuletele electrice -Caile Ferate LA S&D

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
LDH a spus:
Alooo Nenea Silviu!

Vezi ca nu merge peronul in continuarea garii decat daca scoti rampa

Sunt cu ochii pe tine de cand ne-ai amenintat cu 1 - 2 module

Abia astept sa dau cu pietre, sa fiu rau, sa critic, sa nu-mi placa nimic, sa ... mai vedem noi :twisted:

Peronul este pus provizoriu ,deoarece nu este peronul garii ,cel al garii urmeaza sa vina cit de curind si isi va ocupa locul lui deja dinainte prestabilit.
criticile sunt bine venite ,asa ca :"DATI CU PIETRE FRATILOR " CA NU MA SUPAR ,NU AM DECIT DE INVATAT :twisted:
 
iksxl a spus:
Ai rabdare domne' !!!
Lucrezi, lucrezi nu te lasi......
Spor la treaba in continuare.
Dar peronul nu trebuia sa fie vis-a-vis de gara? Nu stiu, intreb.
Multumesc ,peronul va sta vis-a-vis de gara ,dar la cealalta gara ,cea mai mare de fapt gara principala ,aici este pus doar asa pentru sedinta foto la gara secundara :D
 
e bine si asa

raspunzi cu doua posturi in urma

maine sigur primesc raspuns la ultimul post

dar cred ca te inteleg, pot sa inteleg, vrei sa te pui bine cu Seful ca de sunt numai doua articole de ordine interioara

1. SEFUL are in totdeauna dreptate

2. Cand SEFUL nu are dreptate SE APLICA ARTICOLUL UNU.

pot sa inteleg :D
 
Pai puneam poze si nu am vazut "criticile" decit dupa refresh,asa ca am raspuns,asa ca asta este seful are mereu dreptate ,adica seful de GARA :D
 
@ Silviu

Ia verifica mataluta prin cutii, triaje si pe unde mai tii vagoanele ca uite cine umbla cu 163-ul meu si sunt tampon in tampon si au si o cupla la mijloc

th_IMG_7669.jpg


http://i109.photobucket.com/albums/n55/Dadu_01/IMG_7669.jpg
 
Este vagonul PKP ep.III (daca nu ma insel )si este un vagon gondola care mie imi este foarte drag :D asa ca sa-l stapinesti sanatos si poate cu cel al lui COObra o punem de o mica garnitura de gondole cu frinar .Acum sa vedem ce locomotiva le va trage :?: