Anunturi de intalnire a pasionatilor in Cluj

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Aduc si 1501114 ?
Mai am si csiterna EP I aia mica si neagra ..... luata din HU anul trecut ?
DA-ul este la voi :p
 
No pai daca Site Admin-ul ma pune sa fiu Off topic ma conformez .
DA-ul ala care are 2 dungi negre paralele si vopsite , si care este mai gri gri nu gri spalacit , si care are si sunete de DA nu doar harait de boghiuri incorecte :p :-x :evil: , ala vopsit homemade care nu se balangane in adierea vantului ca frunza moarta din copac :p
Si CACOmpletare aducem eu si Gam3 vagoanele Breda si cateva hecht-uri CFR sa facem o garnitura ca la mama ei :D
 
A fost doar in vizita pentru teste stiintifice ,comparative aerodinamice si de mediu efectuate de doctoringinerinventatorobalanganitorosufleur Sandy
 
Pana va hotarati voi al cui este 060 DA-ul eu la desert vreu asa ceva daca se poate reaaliza:

http://www.youtube.com/watch?v=Cjd8U9rTEDI
 
Salutare,

astazi de la ora 18:00 intalnirea saptamanala la club. Rog pe cei cu restante pe ian si feb sa aduca cotizatia daca pot. Cine vrea sa plateasca pe martie poate sa o faca pentru ca mai nou, factura de chirie o primim la inceputul lunii.

Ionut
 
Salutare,

astazi, 03 martie , de la ora 18:00 intalnirea saptamanala la club.
Printre suprize, prezentarea unui set scara Z

Ionut
 
Salutare,

intalnirea de saptamana asta va avea loc MIERCURI 18.03 si nu marti ca de obicei.
Doar saptamana asta este exceptie, din cauza unor lucrari la infrastructura pentru a permite rularea de trenuri miercuri fara probleme :D

Ionut
 
Salutare,

saptamana asta intalnirea va fi MIERCURI de la ora 18:00.

In program , printre altele:

- deja celebrul concurs Sumo TRIX
- br58 cu sunet (obiwan sa nu uiti)
- strangere cotizatii martie :p


Ionut