RTS Route

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Udar

Active Member
17 Noiembrie 2007
71
0
Bucuresti
www.trainzro.com
WEBSITE
http://www.trainzro.com
LOCATION
Bucuresti
RTS Route - ruta pentru concursul "Cel mai bun mecanic" care se va desfasura pe forumul www.trainzro.com/forum .

Este o ruta care se va putea juca pe orice calculator mai bun sau mai prost. Aceasta fiind facuta in asa fel incat sa nu puna probleme. Este construita in asa fel in cat sa poate gazdui un scenariu interactiv care ii va pune la incercare pe "mecanicii" care se vor inscrie.

Ruta a fost lansata in data de 7 octombrie 2007 in varianta Beta. O puteti descarca accesand acest link.

Acum ruta trece printr-o perioada de refacere si de rezolvare a unor bug-uri anterioare. Mai multe poze puteti vedea mai jos.



Astept pareri si sugestii,
Numai bine
 
ne plac ;)

cu acea 1x16 a ÖBB am putea sa ne imaginam ca e vorba de D346/347 Dacia, in drum spre Wien West.... sau de EN 267 Kalman Imre, care a circulat in 2007 cu 2 AVA200 21-90! :D
 
Salut,

Am reusit sa termin in proportie de 90% portiunea de viteza. Mai ramane o portiune care se va termina cu o gara terminal care urmeaza sa fie lucrata zilele urmatoare. Pe langa asta mai am de revizuit inca odata cealalta portiune, cea muntoasa.

Iata niste poze:



Toate cele bune,
 
salut.
sunt un mare fan al trenuletelor(trenurilor)implicit al simulatoarelor.
am o mare problema. :!: imi doresc sa fac rost si eu de rute si loc. cu vagoane romanesti,dar nu am gasit de unde pot face rost.
am instalat trainz 2009 dar am inteles ca nu este complect si nu pot introduce aceste rute si loc. cu vagoane de constructie romaneasca.
daca ma poate ajuta cineva sa fac rost de simulatorul cu rute si material rulant romanesc nu raman dator.pentru a ma contacta : [email protected].
multumesc.
 
laurentiu1971 a spus:
salut.
sunt un mare fan al trenuletelor(trenurilor)implicit al simulatoarelor.
am o mare problema. :!: imi doresc sa fac rost si eu de rute si loc. cu vagoane romanesti,dar nu am gasit de unde pot face rost.
am instalat trainz 2009 dar am inteles ca nu este complect si nu pot introduce aceste rute si loc. cu vagoane de constructie romaneasca.
daca ma poate ajuta cineva sa fac rost de simulatorul cu rute si material rulant romanesc nu raman dator.pentru a ma contacta : [email protected].
multumesc.

Salut.

Incearca si pe acest site.