Pcg si diorama lui

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Sal,

Dupa o binevenita vacanta, iata ca m-am apucat din nou de treaba :

img3002.jpg

img3003.jpg

img3004.jpg

img3005.jpg


Si urmeaza acestea , dar mai catinel ca 2007 abia a inceput. Mai bem si o bere intre timp ! :D

img3001.jpg

img3006.jpg

img3007.jpg
 
Sunt aduse direct de la nemti. Toate au costat 100 Euro. Dar poti sa vorbesti cu Rally si poate aduce si asa ceva. :wink:
 
LDH, nu cred ca am zis ca sunt mai prejos accesorile de la Rally. Insa mi s-a parut foarte interesant modelul vazut la PCQ.
 
Ce ai vazut tu nu este de la Super Glue , ci este de la faptul ca nu a fost foarte bine finisat acoperisul. Banuiesc ca de asta este vorba !? :) Dar buna ideea cu Revell-ul. Astept comanda.
 
Sal ,

Realizarile zilei de astazi, Gara Darlingen. Nu este finalizata , mai am de pus streasini si mici detalii , dar pe ansamblu a iesit bine zic eu. Cu Revell , Cobra , cu Revell :D

Darl001.jpg

Darl002.jpg
 
Una peste alta mie imi place mult. Mai vad si eu o alta gara in afara de Burgstein :lol:
 
!!!

<r>UFFF Seby ... m-ai lovit !!!! <QUOTE><s>
</s>Mai vad si eu o alta gara in afara de Burgstein <e>
</e></QUOTE>
Si... pe buna dreptate , asa ca avem 2 gari :<br/>
<URL url="http://www.takeforum.com/forum/viewtopic.php?p=5605&mforum=hobbies#5605"><LINK_TEXT text="http://www.takeforum.com/forum/viewtopi ... bbies#5605">http://www.takeforum.com/forum/viewtopic.php?p=5605&mforum=hobbies#5605</LINK_TEXT></URL><br/>
<br/>
rally</r>
 
!!!

<r>pcq , faine "bucatele" !!! <br/>
Dar va trebui sa-ti iei inima in dinti si pensula cu prafuri in mana si sa te apuci sa le matuiesti un pic... <E>:wink:</E> vii la "mosul" ii mai arati odata cioaca cu decodoarele <E>:oops:</E> si te invata sa "zugravesti" <E>:lol:</E> <E>:lol:</E> <br/>
rally "ZUGRAVUL"</r>
 
superba gara, rally. m-ar tenta si pe mine, dar abea luna viitoare. poate mai ramane o cutiuta prin raftuletele tale bogate si pentru mine.

poti sa aduci si alte modele de Bisericute?
 
Rally, nu am vrut sa "dau" in nimeni dar cam asta a iesit. Nu e vina ta ca lumea a cumparat Burgstein pt ca are un pret accesibil si ca s-a putut procura prin intermediul tau mai usor. La o piata asa cum e in Romania, nici nu aveam pretentii sa vad zeci de modele de vanzare dar se va schimba "pagina" pentru ca "Modelismul romanesc a fost doar un pic in coma... dar acum gangureste" :D
 
!!!

<r>Dintre toate cladirile bisericile sunt cele mai putin vandabile...asa ca lupule-alb... NO<br/>
Am vazut la Vollmer niste cladiri, de vorbesc singur , sunt ultra si pcq s-a chinuit la ale lui (au sute de piese) dar o gara se duce usor de la 30 pana la peste 100 euro . D-aia stai pe ganduri , si oscilezi intre Burgerstein (10 euro ) si altele de 3 ori mai scumpe. Deci , eu cred ca mai avem de "gangurit" , dar nici o grija , apare LDH maine poimaine cu schitza si indicatiile de lucru pt gara PREDEAL... <E>8)</E> <br/>
RALLY</r>