Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Miine ne vedem la deja stiuta locatie"La Garage" la orele 14:00 trecute fix?

Cine poate sa vina sa confirme prezenta :D poate mai batem si noi un cui la dioarama ce se afla in constructie, mai cunostem noi membrii ce ne pot fi de mare ajutor :D
 
mama deja simt ca o sa se lase cu bauta nu cu batut cuie
si aduce ceva mosul la diorama? :D cuminti azi fost am vazut la expo
salutare tuturor membrilor LDH, LOK, RADU . ALEX ,SESAMCAVE si noilor membri cu SILVIU oricum ma intalnesc mai des si noilor membri cert este ca imi este dor de o intrunire , nici nu vreau sa ma gandesc cat a trecut de la ultima intalnire sincer imi este rusine mie da cu scuzele de rigoare nu am avut timp si de asa ceva poate ajung si eu maine sa vd
 
din cauza programului din ultimele saptamini, eu nu am sa vin.
De asemenea as dori sa aminam intilnirea pentru simbata viitore, astazi nu va fi nimeni "la garrage"
Multumesc pentru intelegere,
Adrian
 
io tre sa ajung sa ii dau lui lok cate ceva.
voi care mai veniti dati o geana la topicu cu ce vand, daca vreti ceva sa va aduc maine
 
maine, 20 decembrie 2008, se va organiza ceva? o mare adunare nationala? poate vine si Mos Craciun ( nu cel cu DA060 ) daca ne adunam :D