Vagoane

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Total deacord cu tine , arata bine vagonul dora cu un singur amanunt -TAMPOANELE ALBE sincer fa-le ceva ca arata groaznic si nereal. In rest nota 9 pentru detalii .daca se aprind si lampile din vagon (de pe mese) nota 10. Nu glumesc , am vazut astfel de vagoane restaurant la care veiozele de pe mese se aprindeau .
 
Macar un pic de gri inchis ceva in centrul tampoanelor .... ca doar se freaca in mers ......

Daca mai pui multe poze cu vagoane de genul asta ma bagi in boala ,imi iau jucariile si plec acasa :wink:
 
Sal ,sa stii ca face bani doar este Rivarossi (fabrica era din regiunea COMO Italia ,acum nu mai exista si nu stiu cine a cumparat-o)
 
Buna Amiel,

Super vagoanele! Am vrut si eu sa iau setul Rheingold dar nu am avut noroc,sa vandut,poate la anul.Nu ai putut cumpara si vagonul de bagaje?
Ce zici, cand vin in Bucuresti iau cu mine si BR 18 sa refacem garnitura originala?
 
si la mine a adus mosu vagoane

URL=http://imageshack.us]
dsc00081eo0.jpg
[/URL]





 
LDH a spus:
IMG_6588.jpg



M-am uitat pe site si am vrut sa comand 2 vagoane cum sunt astea verzi din poza(nu stiu denumirea)si am vazut ca nu mai sunt afisate pe site.Nu mai sunt? Sunt vagoane mari sau mici?Se pot cupla 2 vagoane de acest tip intre ele? Sper ca am pus intrebarile in topicul potrivit! Astept raspuns,Multumesc!

As mai avea o intrebare:Cat costa astea pe site?
 
!!!

<r>Salut ic3 !
<QUOTE><s>
</s>Vezi problema cu etajatul CFR care s-a impotmolit...
<e>
</e></QUOTE>
Daca n-ai citit la topic , repet eu acum : <COLOR color="darkred"><s></s>ETAJATELE CFR , vor veni din februarie , ca atunci a hotarat PIKO sa le bage in productie.<e></e></COLOR><br/>
In ce "aventura" oi intra eu si trennet , asta-i alta poveste.<br/>
Acum, politica sitului meu, e de a afisa numai ce este pe stoc . Se mai intampla "belerege" sa se dea ultima bucata acum si in acelasi timp sa mai comande cineva... dar mai rar.<br/>
Compatibilitatea vagoanelor sta de fapt in cuple , care de regula se potrivesc , si daca nu , se schimba.<br/>
Noile tehnologii de turnare a plasticului , permit creerea unor detalii superioare , inclusiv la clasa Hobby , astfel o sa te uluiasca nivelul de detaliere la unele produse din aceasta gama. <br/>
Mai putin ... lampile de pe mesele din vagoane , ce-am vazut mai sus e de nedescris <E>:cry:</E> de aia nici nu intreb cat au costat... <E>:wink:</E> <br/>
rally</r>
 
ic3 a spus:
LDH a spus:
IMG_6588.jpg



M-am uitat pe site si am vrut sa comand 2 vagoane cum sunt astea verzi din poza(nu stiu denumirea)si am vazut ca nu mai sunt afisate pe site.Nu mai sunt? Sunt vagoane mari sau mici?Se pot cupla 2 vagoane de acest tip intre ele? Sper ca am pus intrebarile in topicul potrivit! Astept raspuns,Multumesc!

Cat costa 2 vagoane de acest tip pe site?
 
Salut,
Vagoanele cu pricina sint de genul "Donnerbuchse",tip Ciw,Ciuw,Bie si Abiw-28 etc.Piko le facea pina nu demult si erau in gama hobby cu un pret rezonabil.Se pare ca nu le mai fac dar poate ma insel.Le mai face Roco si costa in medie 22-23 Euro.Intra pe www.roco.cc si o sa te dumiresti.
s