Anunturi de intalnire a pasionatilor in Cluj

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Pentru cine nu a primit emailul (sau nu l-a citit) astazi este intalnire oficiala la club.
Pentru ca avem o supriza va rog sa fiti in numar cat mai mare (daca vreti nu va iau bani :evil: )
Sandy si cu Florin vor fi acolo de la ora 16:00 sa inceapa curatenia (supriza implica obligatoriu sa fie curat) asa ca cine este liber sau poate scapa de la servici este rugat sa dea o mana de ajutor.
 
Stimabililor,
Ieri ,ca in fiecare saptamina,a fost multa lume la Club.Au fost prezenti Eusebiu(!!!),Septy,Fleischmann,Obiwan,Florin,Ionut,Doru,2 membri noi(Mircea si Luci,daca nu ma insel) si subsemnatul.Sper ca nu am uitat pe cineva.
Marti,7 octombrie,mare intilnire mare la Club.
Ordinea de zi:
_Stabilirea planului pentru mutarea in noua locatie(ajutor,mina de lucru,transport,logistica)
_Regularizarea cotizatiilor si sa vedem cum stam cu viitoarele cotizatii caci in noua locatie nu ne mai putem bilbii cu banii.Chiria e cam aceeasi ca si in locatia veche.
_Am de dat niste beri

El Presidente della Repubblica Trainsylvania :D :lautar:
 
Perfect, chiar asta vroiam sa propun si eu.
In plus pe joi putem studia si discuta deja celebra DA :)
Asa ca propun ca joi sa fie ziua CFR. Sa aducem vagoane si sa rulam garnituri CFR complete de data asta .
Ne vedem joi de la 18:00
 
Dragii Mosului,
Voiam sa va propun ca de saptamina viitoare sa reincepem intilnirile tematice,acum ca ne-am mai "asezat" cu locatia Clubului.
Va rog sa va ginditi fiecare la o idee de tema pe care ati dori sa o dezvoltam la urmatoarele intilniri.Eu,de pilda am citeva obsesii cu OBB
Sa ne vedem cu bine!
s :lol: :lol:
 
Hop si eu off topic dar tocmai vb cu Gam3 si am zis ca pe 3.02 sa va facem o vizita , ajungem undeva pe la orele 16 30 in gara de la CJ :|