Diorama din Sinaia

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Salut asalexx !
Despre diorama n-am ce comenta ... dar iti pot da ( daca-mi permiti ) 2 sfaturi despre foto ....
1) incearca sa nu misti camera pana nu vezi poza pe ecran ( eventual ia-ti un trepied )
2) camera ta ( ca oricare alta ) are functia MACRO pentru obiecte pe care le pozezi de aproape si SUPER MACRO pentru obiecte foarte apropiate ( gen o moneda de 5 bani , careia daca-i faci poza , apare pe tot ecranul ! )

In rest ... tot respectul ! Eu din pacate tot n-am reusit sa-mi iau trenulet .. nici macar un start set la 3 mil :( :(
 
Prognosis ... cuvintele tale ... mi-au ajuns la inima ! Esti un om cum rar am gasit in lumea asta !
Diferenta intre ce ai facut tu ... si ce a facut asalexx este ca asalexx a pus pe diorama lucruri cumparate ... pe cand tu ai CREAT lucruri !
Felicitari amandorura !
 
cosmin_2300 a spus:
Nu spun ca efortul nu este la fel !
Doar ca el a facut ceva "standard" si tu ceva "home made" :p


Poti spune, cuantifica, cat este standard si cat este facut acasa in fiecare macheta deoarece ambele au de amandoua sau eu am vazut alte fotografii si descrieri?

:cafea:
 
Nu ma refeream la macheta propriu-zisa ... ci la ce este PE macheta ...
Pomi ( facuti de prognosis din burete de exemplu ) , gard , peron , case , automatizari ( banuiesc ca asalexx le-a cumparat ) .
Sper ca nu s-a simtit nimeni jignit de afirmatia mea ! Tin sa va asigur ca NU asta a fost scopul postului meu !
Pur si simplu ... am spus ce am simtit din punctul meu de vedere !
Daca deranjeaza pe cineva , rog un moderator sa stearga ce-am scris :)

Va multumesc frumos !
 
Nu deranjezi pe nimeni chiar te asteptam sa iti spui parerea dar nu trebuie aruncat un mesaj fara argumentare deoarece se poate intelege din el orice numai ce ai vrut sa spui nu se intelege.

Asa ca ... nu se sterge nimic.

:cafea:

p.s. Legat de "deranj", valabil pentru toti membrii forumului, cand ceva nu este conform regulamntului atentionarea vine pe privat, nu se da replica pe forum.