pisicile fac parte din modelismul feroviar?

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
@amiel
Eu cred ca-i un inger reincarnat, cu misunea de a-ti da un imbold sa termini diorama aia. De cate ori o vei privi , vei vedea acei ochi critici... "n-o mai termini ? doar sunt aici sa te ajut... spiritual, evident "
Ldh esti "paranormal" ? Unde vezi tu gara, aia e in spatele fotografului... :D
 
:D :D :D

amiel daca nu il revendica nimeni sa il stapanesti sanatos :D

Bucurate ca inginerul tau iti da sfaturi din ochi , eu am unul papagal care toata ziua trancaneste , cred ca am sa ii fac cunostinta cu un inginer pisicuta cat de curand :evil:
 
Trebuie sa va spun asta :
Pisicutei (pentru ca e pisica, nu motan :lol: ), i-am gasit "stapanii".
O familie cu 2 copii , din blocul de vis a vis. Tatal (spun ei) sufera cu plamanii si nu au gasit alta solutie decat sa-o dea afara pe usa sau in strada.
Cand le-am spus ca le aduc pisica inapoi, mi-au replicat ca pot face ce vreau dar pisica tot in strada ajunge.
Spuneti si voi , cum se numeste aceasta atitudine ..? :-x
 
nu stiu cum se numeste si daca ar trebui sa ridicam imediat piatra si sa lovim. stiu insa ca te-ai ales cu o pisicuta si daca oamenii aceia nu o alungau, nu te-ai fi bucurat de ea.
sa mergem mai departe si sa lasam asa.

Paste fericit!
 
No. Nu am rezistat prea mult si Imperiul s-a ales cu doua luptatoare de isprava. Ele vor apara Imperiul de eventuali inamici, asta daca mai ramane ceva din el dupa antrenamentele de ninja pe care le executa cele doua eroine.



Xena, printesa aceea foarte razboinica. deja m-a ametit cu miscarile ei de luptatoare.



Beauty tovarasa ei ( sora-sa ). Mare amatoare de cabluri elecrice la micul dejun, masa de pranz si cina de seara.




intr-o pauza binemeritata de subsemnatul in care am putut sa ma lupt linistit cu calculatorul care a luat-o razna.

 
dormeau. ca altfel nu puteam sa le fotografiez decat pe fragmente: o coada, un picior, o ureche.
 
Salut tuturor,
Iata cele doua personaje care urmaresc indeaproape evolutia mea in domeniul trenuletelor:




Cea mare este Corvette, iar cea mica este Piko (are dubla semnificatie; una o cunoasteti, iar cealalta vine de la subdiviziunea unitatilor de masura)
 
Si eu am doua domnisoare minunate.

Xena, care supravegheaza decursul perfect al constructiilor, de aceea o numesc domnisoara arhitect, dar care fuge cu viteza cea mai mare cand vede un tren.




Steluta cea neinfricata careia ii place sa mangaie cu labuta vagoanele care alearga pe sine.



Pozele sunt facute pe cand erau mici fetite, acum sunt domnisoare in toata regula.
 
Salut LDH,
In general nu reactioneaza rau (adica nu reactioneaza nici bine). Sincer sa fiu, pe cea mica nu am lasat-o sa vad ce face (e mica si are reactii imrevizibile); Corvette pare interesata de faptul ca se misca ceva acolo. Nu a avut pana acum reactii violente, dar merg pe principiul "paza buna trece primejdia rea"