Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
nico a spus:
as incerca sa vin si eu, dar nu stiu daca se poate si unde.
numai bine

Din partea noastra se poate si subliniez din nou cine doreste sa ne cunoasca si are placerea sa vina este primit cu draga inima

Adresa

Str. Andrei Birseanu 5, Sector 3, langa Posta Vitan, pe Dudesti - linia de tramvai dar nu spre Mall Vitan, prima strada la stnga - este o florarie pe colt, iar daca veniti la ora 14:00 trecute fix o sa fie unul dintre noi la posta Vitan, gasim noi un semn de recunoastere, sa va ia

:cafea:
 
apropo care ai pe acasa de imprumutat un aplicator de iarba ca io-s cam neindemanatic.....daca poate cineva sa ma imprumute si pe mine
multumesc
 
io probabil ca-s prezent si chiar mai devreme, problema e ca acu am net da nu am computer....acu scriu de la munca....asa ca maine nu pot fi gasit decat pe tel sa mi se zica si mie cine vine si la ce ora mai devreme.....ca singurel mi-e frica.
 
Maine 27 Octombie 2008 intilnire ca de obicei la locatia deja stiuta, "La Garage", ora de adunare 14:00, dar cine poate sa vina mai devreme nu strica ca este de lucru la diorama.

Asteptam comfirmari de participare. :D
 
Miine 04 octombrie 2008 adunare generala la deja stiuta locatie "La Garage", ora de adunare in principiu 14:00 trecute fix sau daca cineva se anunta ca vine mai devreme este bine venit.

Asteptam confirmari de participare, nu de alta dar este de pus osul la treaba, termenul de finalizare al proiectului se apropie cu pasi rapizi asa ca va rog sa veniti in numar cit mai mare sa terminam la timp.
 
Se pare ca undeva de la orele 11:00-12:00 va fi cineva la club, asa ca daca doriti sa veniti mai devreme de ora 14:00 gasiti pe cineva la locatia clubului.