Bine ati venit !

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Bine v-am gasit si eu!
Sper sa va pot fi de folos si sa imi dau si eu cu parerea pe aici si pe acolo, astfel se vor naste idei bune iar pe cele existente le putem imbunatati.



Va doresc toate cele bune!
 
Re: Bine ai venit Bogdane !

<r><QUOTE author="rally"><s>
rally a spus:
</s>Salut Bogdane ! <br/>
Bine ai venit printre noi ! <br/>
Te astept cu noutati sau intrebari . Chiar ai putea sa ne scrii ce te pasioneaza <E>:roll:</E> <br/>
Din postul lui Oliviu am inteles ca el le are cu trenuletele digitale. <br/>
rally<e>
</e></QUOTE>bine vam gasit,de cateva zile caut sa-mi cumpar primu meu trenulet si habar nam ce sa iau <E>:D</E> <QUOTE><s>
</e></QUOTE></r>
 
!!!

<r>Bine ai venit Bogdane !!!<br/>
Treaba eu o vad pe dos si mai simpla ...<br/>
Scrie care e "bugetul" , la scara te sfatuiesc pe HO , la asta vei gasi accesorii si material rulant mult mai usor , si daca esti din Bucuresti , te astept pe la mine, te introduc in programul de virusare rapida si cursuri intensive te initiere , promit , vei pleca ametit , multumit si ... lefterit <E>:lol:</E> <E>:lol:</E> <E>:lol:</E> <br/>
rally</r>
 
Salut si bine ai venit .Eu unul zic sa te duci la RALLY si nu o sa iti para rau :D vei fi virusat instant (portofelul la vedere si te-ai facut cu un hobby belea) :D
 
Eu inca nu am ajuns personal la Rally acasa :oops: si deja ma gandesc sa-mi vand un plaman ,vre-un rinichi ceva (sau poate pe viitoarea soacra)
Cumpara cineva ?? :twisted: Sau dau la schimb pe trenulete :lol:
 
Cum mana pe inima declar ca preturile sunt super ok iar servirea ireprosabila , si cine ma stie nu comand de azi de ieri .
 
sunt pasionat de trenulete dar nam avut ocazia sa-mi cumpar ,vreau sa imi iau un start set pt inceput.nam prea multi bani de investit dar vreau sa achizitionez unul luna asta,si nu stiu care ar fi mai bunicel,un sfat va rog
 
imi para rau sunt din baia mare si bugetul ar fi de 300 -400 pt inceput,am vazut start setul boston expres ho mehano t722 si start set cu diarama t362,sau habar nam ce sa iau
 
Uita-te si tu prin topicuri ca sigur o sa iti faci o parere si o sa te orientezi. Acum depinde si de tine ce preferinte ai (americane, europene, epoca preferata etc). Cred ca Boston Express e o alegere buna sau daca dispui de ceva banuti mai multi ia-ti Piko, nivelul de detaliu e superior Mehano, dar sa stii ca nici Mehano nu face lucruri proaste.
 
!!!

<r><QUOTE><s>
</s>imi para rau sunt din baia mare si bugetul ar fi de 300 -400 pt inceput,am vazut start setul boston expres ho mehano t722 si start set cu diarama t362,sau habar nam ce sa iau<e>
</e></QUOTE>
T362 e mai de inceputul ... inceputului , mai pt copii , Bostonul e ok cu pretul si dotarea , dar pe urma o sa vrei mai mult sau atceva .<br/>
La PIKO , ca am inteles ca vrei un marfar , ideal ca dotare ar fi asta :<br/>
<URL url="http://www.jucarii.com.ro/produs.php?cod=st43">http://www.jucarii.com.ro/produs.php?cod=st43</URL> <br/>
sau oricare altul in jur de 410 ron , in pretul asta ai avea si reducerea de 5 % si transportul cu curierat in 24 de ore .<br/>
In rest , ramane la latitudinea ta , ce modele te incanta , preturile si calitatea fiind cam aceleeasi .<br/>
rally</r>
 
Salut Bogdan
Daca ai fi dispus de mai multi bani, set-ul 57175 de la piko ar fi fost ideal. Dar, in lipsa, ti-as recomanda sa incepi macar cu set-ul 57155 tot de la piko. Peste un timp ai sa intelegi si de ce.

Razvan
 
nene io am un cam 300 de euro primiti cadou si mar omoranevastamea daca as da atata banet pe o jucarie,alte propuneri?
 
!!!

<r>Pai ce alte propuneri ?<br/>
Aici "lucrezi" la "extremitati" ... BOSTON sau CSX (199 RON ) sau ... ca nu e cale de mijloc... gama de 410 RON , dublu da, dar si diferentele...<br/>
Hobby de hobby 57160 (315 ron) .<br/>
<URL url="http://www.jucarii.com.ro/produs.php?cod=te011">http://www.jucarii.com.ro/produs.php?cod=te011</URL><br/>
Dar tu chiar daca esti de "parale" tot trebuie sa ai o preferinta de forma , culoare , complexitate , marfa sau de calatori ... e cam aiurea sa ne intrebi pe noi , fara sa-ti expui preferintele tale . Uitate la startseturi si zi ce crezi ca-ti place... <br/>
rally</r>
 
va salut sunt nou

<t>salut la toata lumea. eu sunt nou si as vrea sa stiu si eu de unde pot afla cite ceva despre trenulete teleghidate<br/>
mie imi plac de mult trenurile chiar am facut sc la un lic de la CFR<br/>
SI ASI VREA SA IMI CUMPAR SI EU DE PE SAIT O LOCOMOTIVA SI NU STIU CE SINA SA II IAU.<br/>
NU STIU CE VAGOANE MERG LA IA.<br/>
PE SCURT NU STIU NIMIC DAR VREAU SA AFLU CIT MAI MULTE LUCRURI<br/>
LOCOMOTIVA ARE CODUL Taurus DB AG PIKO 47410 <br/>
CE TIP DE VAG POT SA IMI IAU SI CE SINA SI CE ALT CEVA TRBUIE SA IMI MAI IAU.<br/>
VA MULTUMESC</t>