Depoul lui Endo

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Endo_ro a spus:
Am placerea sa va anunt ca a sosit bebeul meu ... si al sotiei mele ... David. Inca de pe 11 iulie ... :lautar: :lautar: :lautar: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :kiss: :kiss: :kiss: :floare:


Sa va traiasca ,si la multi ani si multa !!!!! sanatate :aplauze: :aplauze: :aplauze:
Incearca sa-l molipsesti din timp......cu acest virus de trenulete :D
 
sa-ti traiasca, sa creasca mare, sanatos si modelist Endo !!!
Acum esti si tu mai motivat, sa-ti faci o vilisoara cu camera copilului si MANSARDA FEROVIARA :D :D :D
Cat despre "virusarea juniorului" adu-l la mine cand face 5 ani si ma ocup personal, :D asta daca o fi incapatanat si ca orice fiu care se respecta, nu urmeaza exemplul tatalui :D
rally
 
Sa va traiasca multi ani si sanatate "maxima" ca e mai buna ca toate....si nu in ultimul rand sa-l intreaca pe taicasu la jucarii....
 
Multumiri

<r>Va multumesc tuturor pentru urarile calduroase. Sa va traiasca si voua ani multi si fericiti, sanatosi si trenulisti/iste <E>:kiss:</E> !!!<br/>
<br/>
@Rally<br/>
O sa vina la nenea Rally cu siguranta !!! <E>;-)</E><br/>
<br/>
@LDH
<QUOTE><s>
</s>De trenulete nu spun nimic<br/>
<br/>
O vedea el ce face Very Happy<e>
</e></QUOTE>

Adica sa inteleg ca daca pune mana pe ele le face din material rulant material reciclabil ? <E>:D</E> <br/>
<br/>
@dadrian
<QUOTE><s>
</s>Cel mic al meu are deja 5 luni si o saptamina. <e>
</e></QUOTE>

Sa-ti traiasca !!! Poate le facem cunoastinta sa facem Clubul Bebeilor Feroviari ... unde copii se joaca cu "Thomas and Friends" iar taticii beau bere. <E>:aplauze:</E> <br/>
<br/>
@kostelini
<QUOTE><s>
</s>sa-l intreaca pe taicasu la jucarii....<e>
</e></QUOTE>
Acu ... ori il intrece ori il imputineaza ... cum o fi norocu'. <E>:confused:</E> <br/>
<br/>
@NapierDeltic
<QUOTE><s>
</s>Acuma , vrand-nevrand va trebui sa dai ochii cu Nasul Very Happy <e>
</e></QUOTE>

Nasul Rally ??? <E>:D</E> <E>:aplauze:</E> <br/>
<br/>
Inca o data, multumim mult !!! <E>:)</E></r>
 
ai incurcat-o!! :evil: :twisted: :p

adica nu ai incotro...ca il virusezi sau nu tot asa ti le strica la inceput,apoi cand s-o face mare plange sa ii iei altele :D ,deci pune-te pe economii pentru o mare
pasiune care este inca in fasa(scutece) :D

sa-ti traiasca...si la mai multi! :D
 
Multam, multam !!!
Iata ca la prima atingere, trenurile, masinutele (la scara 1/87 evident) si o motocicleta Maisto muuuult mai mare au ramas intregi ... ;-) Dovada vie in imaginile urmatoare :D




Acum ma gandesc sa realizez un model special de locomotiva cu plug sub forma de suzeta ... :p Astfel puiul se va deprinde cu gustul trenuletelor la propriu :D :D :D .
 
Felicitari!!! Sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii!!!

Ma inscriu si eu (cu al meu bebe de 2 luni) in Clubul Bebeilor Feroviari ! :D
Contati pe noi!
 
Endo,

Multa sanatate si impliniri pentru micul "sef de gara", sa traiti si sa va bucurati alaturi de el de toate, inclusiv multe trenulete! Dar sa stii ca esti naiv daca-ti imaginezi ca o sa scape ceva "nejumulit" din colectia ta! Nu acuma, dar de pe la 3 ani incolo fii sigur ca le va gasi si-n gaura de sarpe si o sa vrea neaparat sa se joace cu ele, iar tu nu vei avea inima sa-l refuzi, cu rezultate dezastruoase pentru colectie! Asa ca, enjoy! :D