Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
dadrian a spus:
Nu-mi vine sa cred! S-a lucrat cu adevarat? Cite cuie s-au batut la macheta?
Adrian
`

In primul rand ca noi nu batem cuie in macheta ca doar nu vrem s-o transformam in cuier :D

Asa ca nu am batut nici un cui dar am facut ordine si disciplina, ne-am facut loc sa putem lucra.
Mai avem un singur amanunt de rezolvat si totul este in regula.

:cafea:
 
vreau sa vin si eu azi la intalnire daca se organizeaza ceva. cum aflam de eveniment?
 
Astazi fiind miercui ma gandii io asa, stand si cujetand, ca nu ar fi rau sa dau un anunt ca sa nu mai avem oarece surprize asa ca

Dragi clubisti CSMFB,

Sambata care vine, adicatelea pe data de 19 iulie 2008, incepand cu orele 14:00 trecute fix sunteti asteptati la "La Garage"

Daca cineva vrea sa vina mai devreme sa o spuna aici pana vineri, o zi inainte de sambata 19 iulie si o zi dupa joi 17 iulie, sau sa taca pentru totdeauna.

Lasand gargara si trecand direct la subiect

Sambata 19 iulie 2008 intalnire la "La Garage"
Ora de start 14:00


:cafea:
 
Sper sa apar si eu ca tare multe avem de discutat si stabilit mai ales in ce priveste partea "financiara" a clubului, stiti la ce ma refer, sau daca nu stiti vi se va aduce la cunostiinta la actuala si stabilita sedinta, iar in ce priveste activitatea noastra ca si modelisti si in ce ma priveste ca si coordonator al lucrului la diorama(recunosc ca am lipsit motivat si nemotivat uneori :oops: ) sper sa vedem ce putem face sa incepem din nou sa urnim treaba la diorama 8) .

Daca este am sa rog pe cineva care stie locatia noului sediu al clubului sa ma indrume si pe mine la "La Garege"(ce frumos suna acest nume :aplauze: , chiar imi place :D )
 
nu vin ca am treaba pacasa.......si cand nam acasa am la servici.......plus ca nici nu stiu unde sa vin......bla bla bla
 
Miine la ora deja stiuta (14:00) intilnire la club, adica la "La Garage".

@Radu Sofran

Sa nu uiti sa aduci si listele si chitantierele, nu de alta dar trebuie intru in piine cum se spune :twisted: :mrgreen:

In afara de discutarea situatiei membrilor clubului in ce priveste cotizatia, aici avem de discutat si de aprofundat problema pentru ca din varii motive unii dintre membrii clubului sunt in urma rau de tot cu plata cotizatiei, trebuie sa discutam cum si mai ales cu ce fonduri facem ca locatia actuala sa fie ok ca mai este un pic si vine toamna, si despre proiectul la diorama trebuie vorbit ce si cum mai ne organizam.

Rugam sa veniti in numar cit mai mare pentru ca se vor lua hotariri foarte importante. :confused: