Magazine de Trenulete si accesorii

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Am placerea sa anunt deschiderea unui nou magazin on line de trenulete si accesorii , axat in general pe produse Roco , toate produsele de pe site sunt pe stoc , alte produse la comanda.

Va astept cu drag :!:

www.hgd.ro
 
hgdan a spus:
Am placerea sa anunt deschiderea unui nou magazin on line de trenulete si accesorii , axat in general pe produse Roco , toate produsele de pe site sunt pe stoc , alte produse la comanda.

Va astept cu drag :!:

www.hgd.ro

Felicitari!!! :aplauze: :razz:
 
Nu putem decat sa ne bucuram pentru faptul ca avem o gama tot mai variata, tot mai multe produse pe stoc lucru la care nu visam acuma 2 ani.
Bafta :D
 
hgdan a spus:
Am placerea sa anunt deschiderea unui nou magazin on line de trenulete si accesorii , axat in general pe produse Roco , toate produsele de pe site sunt pe stoc , alte produse la comanda.

Va astept cu drag :!:

www.hgd.ro

Felicitari ! .....si la mai mare (stocul :))
Cu stima
 
@Biti Al cui stoc, daca nu e cu suparare? (mea culpa daca e necesar)

edit By Forum Admin : mesajul anterior al lui @biti a fost sters deoarece incalca regulamentul acestui forum.
 
am intrat si eu pe site
nu stiu germana dar dupa bulina verde,am impresia ca mai este diponibil vagonul albastru cfr cu sigla veche,pentru cei interesati
 
hgdan a spus:
Am placerea sa anunt deschiderea unui nou magazin on line de trenulete si accesorii , axat in general pe produse Roco , toate produsele de pe site sunt pe stoc , alte produse la comanda.

Va astept cu drag :!:

www.hgd.ro

Nu vreau sa par carcotas, da' parca Joomla cu Virtue Mart ar arata mai bine pe site. Cu putin efort poate ai putea si primi plati on-line.
 
Salut Claudiu,

Incearca la www.roco.ro care in magazin in Bucuresti dar vinde si pe internet, au in stoc 18 modele de startseturi roco.

cu bine,
Markus
 
Buna!
Ceva nu e in regula cu site-ul asta, are preturi cam exagerate.
Adica, un Taurus sa coste 930 RON?
Nu are nimic in plus...
http://www.roco.ro/cod/public/produse_detaliu.php?idprodus=1462