Bine ati venit !

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
primul meu trenulet, pu care il am si acum il am de la virsta de 11 ani lam luat de la un cunoscut fara sa stie ai mei iar cind au venit de la servici sau trezit ca trebuie sa plateasca trenuletul mare cearta am avut dar nici nu am renuntat la trenulet :D :D
 
Bine ai venit, Mihai, mult succes in domeniul mini-feroviar si... happy train-driving! :aplauze:
Cred ca te-ai amuza copios daca ai sti de cate ori a fost aplicata exact aceeasi stratagema pentru obtinerea mult-doritelor trenulete, indiferent de varsta "impricinatilor" :D :D :D (bineinteles, cu unele mici adaptari in functie de situatia concreta de la fatza locului :D)
 
salutari tuturor! am inceput sa ma bag in seama dar am uitat sa ma prezint. scuze!
imi doresc o diorama de cand eram copil si doar acum incep sa-mi adun materialele pentru ea cu toate ca au trecut destul de multi ani. sunt la inceput de drum, deci s-ar putea sa va deranjez cu unele probleme pe care le voi intampina
 
paul a spus:
salutari tuturor! am inceput sa ma bag in seama dar am uitat sa ma prezint. scuze!
imi doresc o diorama de cand eram copil si doar acum incep sa-mi adun materialele pentru ea cu toate ca au trecut destul de multi ani. sunt la inceput de drum, deci s-ar putea sa va deranjez cu unele probleme pe care le voi intampina

Mai bine mai tarziu decat niciodata ! :)
 
Salut

am fost asaltati de o sumedenie de membri noi, foarte bine! uni s-au prezentat, altii nu, ii invit aici pe toti sa se prezinte.

@Dr2005, @Nelu, @autentik, @189DB, @Mocanita_RCFT, @Zein, @christian, @silviu, @kestrel, @mikeyk, @TONIDUMITRESCU si @zsizsi

Bun Venit! pe forum.
 
Salut, ma numesc Cosmin si sunt un newbie, asa k va rog sa aveti rabdare cu mine :lautar:
 
salut sunt Mihai din Bucuresti nu cred ca mam prezentat prea mult scuze dar vreau sa va spun ca deja am o diorama,nudeja cred ca am avansat
 
Din partea unui incepator, salutari tuturor membrilor acestui forum dedicat modelismului feroviar si nu numai si sper sa ma primiti si pe mine in randurile voastre. :D

Nu in ultimul rand mersi frumos, Florinn, pentru activarea contului. :D

Taurus