Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Simbata lucrez din pacate :( , dar daca mai sunteti la club sa zic undeva dupa ora 19:00 trec si eu o fuguta macar sa ne mai vedem la fata :D
 
sa stii ca l-am uitat. data viitoare o sa incerc sa stau cu rucsacul pe umar ca sa nu mai uit. asta in caz ca nu ma uit pe mine acasa :D
 
In urma discutiilor aprinse cu unii dintre membrii AMFB sa ajuns la urmatoarele:

Teme de cercetare pt simbata:

-metode de eficienta impachetarii;

-ergonomia cu apllicatii practice;

-metodologia si aplicarea normelor de securitate in caz de calamitate;

-exercitii de evacuare cu pierderi minime in caz de pericol;

-metode de evitare pe viitor a acestor situatii;

Totul se va desfasura intr-o atmosfera tovaraseasca ce va fi intretinuta cu ajutorul consumului excesiv de bere :D
 
O sa incerc si eu sa vin,inca nu stiu ce tura sunt la munca,cum aflu,va si spun sigur daca vin sau nu...
OT: Si apropo,reusii sa ma angajez.... :D :D
Marius.
 
Sper sa pot veni si eu macar o fuguta, asta daca nu cumva ma paste ceea ce cred eu, o delegatie fulger :( , programul meu fiind imprevizibil ca de obicei :roll:
 
silviu20061 a spus:
Sper sa pot veni si eu macar o fuguta, asta daca nu cumva ma paste ceea ce cred eu, o delegatie fulger :( , programul meu fiind imprevizibil ca de obicei :roll:

cine te-a pus sa te angajezi? acum stai dupa sefi.
 
Salut all !!!
Cred ca pot veni si eu.
Acum depinde de cat de mult ve-ti sta la Club, eu ies la ora 16,vin din Pipera cu metroul direct la Eroii Revolutiei si apoi...la Club.
O sa mai aduc cateva "traznai digitale" mesterite de mine. :D :D

Surprize,surprize....... :D :D :D