Diorama din Sinaia

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
de fapt, rally, lipsa cutiei il scade substantial! :D

Alex, n-ar fi rau ca macar pe viitor sa-i asculti pe baieti... nu de alta, insa viata e plina de necunoscute... si modelele acestea pot avea o valoare mare!

cat despre locomotiva... nu trage nici un tren pe distante mari, este o locomotiva de manevra grea a SBB Cargo, se foloseste la compunerea trenurilor in marile gari de marfa elvetiene... chiar acum o ora am vazut 2 din ele in Basel-St.Jakob langa stadionul de fotbal, compunand un tren de transport combinat (cu vagoane de containere si semiremorci) ;)
 
Deranjulm de pe diorama mea.


Dupa cum vedeti renovarea dioramei se face de sus in jos.
Merge mai prost din cauza ca sunt cam singur.Este foarte greu singur.
 
Ceva la care nu m-am chinui prea mult cam 30 min.
Sper ca o sa va place.


http://s204.photobucket.com/albums/bb214/asalexx/?action=view&current=DSCN6780.jpg
 
Aoleu, dar ce a patit cladirea? E, dupa bombardament?! :D

Acu', pe bune, am ceva critici pentru tine! In primul rand, imbinarea nu este deloc cum trebuie, stiu ca totusi cladirile de la Kibri se imbina destul de bine. Weathering-ul este un pic exagerat si nu respecta liniile naturale.
Avand in vedere ca ai executat-o in 30 minute se intelege, la o cladire de acest gen ca sa fie perfecta trebuie sa lucrezi un minim de 8 ore.

Bafta la urmatoarea si sper ca nu te-ai suparat!

:D