Bine ati venit !

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
buna!

nu sunt inca pasionat de acest hobby[costurile prea mari] dar nu se stie niciodata,scopul meu pe acest forum e de a vinde o locomotiva electrica lima.
 
Buna la toti...ma numesc Catalin si am 14 ani. Hobby-ul meu sunt trenurile. M-au pasionat de cand eram mic . Mi-ar place sa am o colectie frumoasa dar sunt abia la stadiul de incepatori...sa nu radeti de mine ..:D ... Pt inceput am o intrebare...Are cineva locomaotive la scara HO ieftia[adica sub 50 de ron] ???
 
Bun Venit pe forum!

Nu rade nimeni de tine, de ce sa rada? orice intrebare e bine venita.

Esti la inceput, ia totul cu rabdare, "rasfoieste" forumul si o sa gasesti suficiente raspunsuri.

O locomotiva sub 50 lei, nu stiu ce sa zic, nu merita, mai bine strangi si iei una de care sa te poti bucura. Totusi, poti intreba la rubrica de vanzari, nu stii ce si de unde sare norocul.
 
Va salut si eu! Am venit si eu aici cu speranta ca vom participa la discutii constructive, iar orgoliile le vom lasa in alta parte! In curand o sa va prezint si eu cateva din realizarile mele in domeniu.
 
Florin,cred ca ar trebui sa reamintesti aici colegilor noi sa-si specifice si locatia in profil;
nu de alta,dar asa se pot strange randurile intre impatimiti,nu crezi ?
:lol: :lol: :lol:
 
cRisti, eu glumeam cu terorizatul :p,
ai dreptate in ceea ce zici legat de locatie, inainte problema era faptul ca la crearea unui user nou locatia nu era solicitata de catre site, doar daca userul era foarte curios intra apoi in profil si observa ca se poate pune locatia.
 
@navomodelism
Salut si bine ai venit, sper ca si trenurile sa fie una din pasinile tale, poate ne prezinti si cite ceva din creatiile tale si din tainele navomodelismului.
 
http://www.navomodelism.ro/

<t>Da asa e si trenurile sunt una din pasiunile mele,dar momentan am ramas doar pe navo.<br/>
Din tainele navomodelismului o sa ajut pe oricine este interesat sau a intimpinat o problema in timpul creatiilor (dar si inainte).<br/>
De prezentat acum din domeniul feroviar nu mai am nimik,dar poate pe viitor o sa revin.!</t>
 
Salut

Indiferent despre ce ramura a modelismului vorbim, la un anumit nivel tehnicile sunt aceleasi, sunt multe lucruri care se pot invata din navomodelism.

Asteptam sa ne prezinti lucrarile tale, indiferent daca sunt doar din modelismul feroviar sau din alt domeniu.