Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Aaaaa , uitai sa va spun :mi-amadus la Club aproape tot materialul ce tine de scara N ( locomotive ,vagoane,turnanta,omuleti,materiale teraformare, sarma,etc etc etc ).
Am ocupat cu ele o jumatate de masa.
PS: Am de gand sa merg si maine.
I like it !!!! :D :oops:
 
o problema s-a ivit si s-ar putea sa ajung maine la club abea dupa ora 14. fac tot posibilul sa ajung cat mai devreme.
 
victorian a spus:
Se poate pronunta un pic mai mai ...japonez: tchiii---sakĂŠ!

(se serveste cu rachiu de orez) ;-)

:D


Bun.
Ramane sa hotarasca purtatorul pseudonimului.

Revenind la anunturi

Asa cum am subliniat la "Macheta clubului" avand in vedere ca ne lipsesc multe elemente pentru a face desenele cladirii statiei, remizei si anexelor am preconizat sa facem o vizita de lucru la Calimanesti inarmati cu aparate de fotografiat, rulete si ... o stadie
:D

Pana acuma si-au manifestat dorinta de a merge pe teren COObra, lok, subsemnatul si am inteles de la Radu ca ar dori sa faca si el deplasarea.

Deoarece suntem prinsi cu problemele cotidiene legate de servici plecarea a fost stabilita pentru sambata dimineata la ora 7:00 si intoarcerea in aceiasi zi.

Acolo, sper sa primim acordul Sefului Statiei de a face masuratori, ne vom imparti pe ateliere ca sa nu stam gramada pe o cladire.

Stabilim, ca de aceea avem telefoane sau scriem pe forum, punctul sau punctele de intalnire.

Alte propuneri?
 
Eu, va pot da un raspuns concret vineri seara daca pot merge sau nu in mica excursie. Tine-ti aproape!

@mistretu
Hai, bravo! Asa mai merge.
Multumim si noi adminiilor pentru sprijinul acordat!

Cu respect,
 
si mai e vreun loc si pentru mine daca vreau sa merg? sau cum se face?

desi la drept vorbind, feroviari cum suntem si inebuniti dupa trenulete, mai potrivita era o calatorie cu anticele noastre vagoane
 
Nu stiu ce rezultat o sa aibe chemarea noastra la datorie dar sigur cei care vor merge o sa cam traga din greu.

Avand numai cateva ore la dispozitie trebuie sa ne miscam repede fara sa deranjam pe nimeni si in acelasi timp sa facem treaba buna sa nu trebuiasca sa revenim.

Deci uitam de plimbare si peisaje si ne concentram pe tema :D
 
Salut !!!
Daca mai e vreun loc in masina,as vrea sa merg si eu.
Si promit ca nu merg doar ca sa vad peisajul. :-? :D
Pot fi de ajutor.