Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
LDH a spus:
O intrebare:

Nu vreti ca in loc de ora 14:00 sa ne intalnim mai devreme?
Asta ca sa putem discuta ce este pe ordinea de zi si sa mai avem timp si de lucru.

Eu unul as veni cu mare placere, dar pana la ora 14:00 lucrez!
Serviciul meu, este un circuit din care nu scap:
animated158.gif



Cu respect,
 
Ca tot am intrat la AMFB sa facem si un anunt

Sambata 23 februarie 2008 membrii clubului, in special, si cine mai doreste sa vina sunt asteptati incepand cu ora 14 la sediu.

Am marea rugaminte ca participarea clubistilor sa fie cat mai mare.
Promitem sa nu va tinem decat cat semnati docomentele.
Este nevoie de jumatate plus unu ca sa fim in regula iar documentul semnat sa fie valabil.

Cei care vreti sa ne intalnim mai devreme ca sa facem mizerie si sa mai batem cuie in viitoarea macheta propuneti o ora si vedem cati ne strangem.
 
vin si eu de data asta. nu o sa stau decat pana in jur de 18. nu am de ales, trebuie sa fiu la horror job in noaptea aceea.
 
Daaaaaa !!!!
Am facut 3 seturi.
Maine voi inapoia setul de chei original doamnei Gina Sofran,iar pe Robertanasa il rog pe aceasta cale sa-mi dea un bip la 0724861628 ca sa vb ,sa-i dau si lui setul de chei promis.
Lui Lok i le dau la Club.
Tot maine,dupa 11:30 ma ve-ti gasi la Club. Imi aduc materialul rulant la N +alte materiale necesare la diorama N.
Promit sa ma tin de cuvant. : 8) 8) 8)
Marius.
 
:aplauze: ,este ok sesamcave, acum ca or sa fie mai multe chei o sa putem merge la club si in cursul saptaminii cei care putem si avem timp :D, asa recuperam din timpul pierdut si avansam cu lucrul la diorama 8)
 
pai mentionati care ar fi ora exacta cand va fi cineva la club. poate vin si eu mai devreme si nu as vrea sa stau pe la usi.
 
Cine doreste sa vina simbata mai devreme de ora stabilita pentru intilnire,14:00, la club, cineva va fi la sediul clubului din strada Ferentari numarul 20 incepind cu ora 11:30.
 
viu sa dau cu batul desi nu stiu la ce ora.......desi daca se apuca lok sa mai taie un dkw ..........va gasesc si duminica acolo
 
Salut !!!
Azi am fost la Club,singur, si mi-am facut de cap . :D :p
Adica am mai dat un aspirator,am cumparat si o matura de paie+1 faras (donatzieee).
Dar, principalul,am inceput lucrul la diorama N.
Si am muncit ceva.Voi face un topic separat .
In rest ,ce sa zic?
Sambata aceasta eu vreau sa vin mai devreme de 11:30,ca sa nu spuneti ca a-ti asteptat la usa. :D
Marius.