Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Pai pcg-ul cine stie ce statii si decodoare mai desluseste si daca mai sunt si in punga va cam dati seama cata munca pe el asa ca de unde timp pentru poze

Sesame! Poate vii cu amndoua motoarele la o sedinta foto ca diorama la N nu am vazut-o si parca motoarele sunt mai usor de carat.

silviu si lok, sa nu spuneti mai nimic ca daca spuneti nu mai este surpriza si acuma daca si eu stiu este posibil sa nu mai fie :D

p.s.rally, sa ne anunti cand vin blestematele alea de incrucisari ca lumea vrea sa macheteasca si nu poate :D
 
Salut !!!
Lume,eu am o intersectie din asta mica,dar este Tillig Standard Pilz.
Intersectia este noua,Nickel silver,sina are 2,5 mm,exact ca cea de Piko.
Se potriveste perfect cu sina de Piko.
Daca vreti,o aduc la club si v-o dau.
In schimb,cand vin cele de Piko,imi da-ti una de Piko.
Ce ziceti?
 
Tu adu-o si mai vedem noi.
Am impresia ca nu ai auzit in viata ta de sponsorizari, donatii si alte alea
Ia mai pune mana si tu pe o economie politica sau alte chestii din astea unde te invata ce gest nobil faci atunci cand sponsorizezi :D , asta ca sa nu primesti lectii de la altii ca lumea e rea si abia asteapta sa te invete tainele economiei de piata.
Au incercat si cu mine dar nu au reusit :D
Nu ca sunt reticient dar bateau campii de pana la urma nici ei nu au inteles care era mesaju'.
 
alexvusdea a spus:
Lasati-l sa nu doneze intersectia.
A zis ca in schimb doneaza diorama la N...

24.gif
 
Eu vin precis,trebuiesc luate decizii importante in ce priveste viitorul clubului.

@rally

Sa nu uiti sa aduci cele doua incrucisari ca am vazut ca au intrat pe stoc.
 
LDH a spus:
p.s. uitasem sa va spun ca este necesara o prezenta cat mai mare deoarece trebuie sa luam hotararea daca mai ramanem club sau ne desfiintam.

Este ca v-am bagat in ceata?

In ceata, in neceata, asta este adevarul.

Pe mine unul complet :)
E ceva gluma care nu am inteles-o sau un trist adevar ?