Robert si diorama lui

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
mai, a mea e in decembrie, dar primesc cadourile de pe acum ca sa nu fie inghesuiala atunci. deci... m-ar interesa cam tot ce ai pe diorama :D :D

mai putin gara care i-o dai lui alex si camionul lui LDH.
 
alexvusdea a spus:
Gasim noi ceva la tine pe diorama!!! :D

24.gif
 
In sfarsit acum troneaza si la mine o garnitura de vagoane etajate CFR


Am mai lucrat la o casuta


Un turn de apa


Noutate de la Vollmer


8)
 
Fundalul parca e facut pentru a inconjura o diorama cu vagoane CFR :D Se potrivesc de minune
 
bravo!
sa vospesti CFR-urile pe interior,asa rosii pe interior arata a case de toleranta :-x
neste patina nu bagi pe turnul ala de apa(faina piesa) si nu numai? :D
mai arata-ne ca ne place :p
 
cosmin78 a spus:
bravo!
sa vospesti CFR-urile pe interior,asa rosii pe interior arata a case de toleranta :-x
neste patina nu bagi pe turnul ala de apa(faina piesa) si nu numai? :D
mai arata-ne ca ne place :p


Ajuta-ma si pe mine cu un cod de culoare pentru interior. Daca se poate prefer Revell.

Cu respect,
 
LDH a spus:
Mai, mai ...

Hai Robert sa facem cumva sa iti faci modulele.
Inainte sa le comanzi cred ca trebuie sa stam de vorba putin ca sa stim ce comandam :D

De vorba poate stam la o bere :D

Abia astept! Vorbim pe pm.

Cu respect,
 
banketele trebuie vopsite cu maro cod83-84(Revell),tavanul si peretii,adica tot ce
e pe verticala vopsesti crem cod17,iar pe jos dai cu o nuanta de verde(linoleumul ala
de kko de la CFR :p )
 
Nu cred ca te poate egala cineva la meticulozitatea asta!

Pai da, doar e "chinezul" nostru... :D :D :D
Si mai avem pe "Bricolaj man" - prognosis, digi-man pcq de numai el stie ce spune... :oops: , Arhiv-man sau schitza-man LDH , service-man LOK, banner-forex man alexvusdea, si exemplele pot continua... aaaa sa nu uit necalificatul- care impinge cutii ...IO :D
_________________