Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
prieteni, am vazut ca lucrati asiduu la terminarea amenajarii clubului.
daca aveti nevoie si de mobila as vrea sa donez eu pentru club un corp de biblioteca care cuprinde dulapul de jos (dimensiuni aproximative in cm 80 latime, 50 adincime, 60 inaltime) si rafturile - adica vorbesc de corpul de deasupra dulapului (dimensiuni aproximative in cm 80 latime, 120 inaltime, 35 adincime).
daca acceptati donatia (e facuta cu toata placerea) va rog sa ma anuntati repede, poate puteti veni azi sa luati biblioteca. e in stare buna - nu e o darapanatura. incape lejer int-o dacia papuc.
astept raspuns urgent chiar daca nu o doriti ca sa stiu ce fac.
DORIN
 
Salutare Clubisti !!!
Tin sa fac o precizare, daca nu stiati :
Nu avem femeie de servici la Club, si nici un membru nu e servitorul celuilalt, ca sa va spele cestile si sa va curete scrumierele :-x
Deci ultimii care ati ramas sambata, cred ca era o chestie de bun simt sa lasati totul cum ati gasit...
rally
 
Ati fost sambata si nu ati spus nimic ?:D
Pai daca nu ne tineti la curent cu fiecare cui batut ne suparam :evil: :D
 
rally a spus:
Salutare Clubisti !!!
Tin sa fac o precizare, daca nu stiati :
Nu avem femeie de servici la Club, si nici un membru nu e servitorul celuilalt, ca sa va spele cestile si sa va curete scrumierele :-x
Deci ultimii care ati ramas sambata, cred ca era o chestie de bun simt sa lasati totul cum ati gasit...
rally

Da! Nu e bine! Sigur data viitoare vom fi mult mai atenti. Am sa cumpar eu cativa saci speciali pentru gunoi si un cos ca sa-l punem la vedere si tot eu voi cumpara un detergent + burete de vase pentru cestile de cafea.
Se mai anunta cineva pentru sambata sau anulam intalnirea?!

Cu respect,