Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
@LDH Raly ne a chemat la munca sa ne imbolnaveasca cam asta este concluzia mea .
Oricum eu am achizitionat tot ce avem in plan corpuri de iluminat cabluri tuburi neon intrerupatoare prize asa ca samabata se poate face instalatia electrica
Ne trebuie dibluri pentru montarea corpurilor de iluminat
 
Cel mai bolnav dintre voi sunt eu! De cinci zile sunt la pat si nici n-am sa ma ridic din pat pana duminica. Va rog frumos sa ma scuzati pentru ca nu pot fi prezent sambata. :?
 
Chiar daca nu sa comfirmat prezenta pentru miine la club vom aparea mai multi ,eu unul vin sigur, asta in cazul in care nu intervine ceva neprevazut.
 
eu din pacate nu pot veni. la mine o inceput razbelul: sesiune. primul examen luni si am de invatat. :p cica
 
robertanasa a spus:
Cel mai bolnav dintre voi sunt eu! De cinci zile sunt la pat si nici n-am sa ma ridic din pat pana duminica. Va rog frumos sa ma scuzati pentru ca nu pot fi prezent sambata. :?

Pai mi se pare normal sa fii bolnav dar nu mi se pare normal sa-i imbolnavesti pe ceilalti.
Dupa ce am carat si ne-am incalzit tu ai deschis ferestrele :-x

Esti dator vin rosu, zahar si scortisoara cat cuprinde.
Gazele nu ti le mai pun la socoteala ca te inglodez in datorii :evil:
 
LDH a spus:
robertanasa a spus:
Cel mai bolnav dintre voi sunt eu! De cinci zile sunt la pat si nici n-am sa ma ridic din pat pana duminica. Va rog frumos sa ma scuzati pentru ca nu pot fi prezent sambata. :?

Pai mi se pare normal sa fii bolnav dar nu mi se pare normal sa-i imbolnavesti pe ceilalti.
Dupa ce am carat si ne-am incalzit tu ai deschis ferestrele :-x

Esti dator vin rosu, zahar si scortisoara cat cuprinde.
Gazele nu ti le mai pun la socoteala ca te inglodez in datorii :evil:

Geamurile au fost deschise prin hotarare de consiliu director.
8)
 
Sambata 26 ianuarie 2008 ora 14 se convoaca Adunare Generala pentru discutii importante.
Sediul Calea Ferentari 26.ianuarie 2008 ora 14,00