Noutati

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Florinn

Administrator
Membru personal
Super Moderator
Trenulist
17 Ianuarie 2006
5.547
16
Cluj Napoca / Bucuresti
www.trains-addicted.ro
WEBSITE
http://www.trains-addicted.ro
YAHOO
bogdannf
LOCATION
Cluj Napoca / Bucuresti
Salutare.

Prima noutate ar fi faptul ca avem aceasta rubrica dedicata clubului, multumim lui Rally.

A doua, azi am primit legitimatiile membrilor clubului, multumim lui Florin Tuica pentru ajutorul acordat. Ele vor fi foarte curand distribuite si membrilor din tara, impreuna cu cate 2 calendare cadou :wink:

Voi reveni curand cu alte noutati.
 
cluj tren

<t>Va salut.Felicitari voua tuturor.Sinteti un exemplu de pasionati si de daruire pentru acest hobby.CRACIUN FERICIT.Cu stima FLORIN.</t>
 
Multumim,

Iata ce am primit cadou de la Mosh Tuica, un banner pe care il vom folosi la expozitii:

DSCN5422_.jpg


Din partea Clubului urez la toti membri forumului La Multi Ani si un an cat mai bogat in chestii trenuliste !!!

Ne vedem la anu,
ciao.
 
Salutare.

Am o mare veste, maine, marti 15/01/08, va veni cineva de la ziarul Cluj Expres sa faca un reportaj, asa ca fratilor avem de lucru, eu o sa merg azi cu Ionut sa mutam temporar modulul hoe1 la loc si sa pregatim magistrala pentru rulat trenuri.

Deci maine aduceti modele ce aveti mai deosebit :), si sa fiti prezenti.

p.s. azi si maine sunteti invitatii mei la curatenie!
 
Si tocmai ziceam de curatenie :D
In cazul asta incerc ca maine sa ajung de la 15 acolo . Ar fi de facut urmatoarele:

- curatenie mare peste tot
- pus modulul HOe la loc
- curatat linia si verificat ca putem rula trenuri
 
Florinn a spus:
eu o sa merg azi cu Ionut sa mutam temporar modulul hoe1 la loc si sa pregatim magistrala pentru rulat trenuri.

La mine a intervenit o schimbare, in sensul ca nu mai vin astazi , dar pe maine mi-amluat liber asa ca dimineata merg sa cumpar aspirator + saci si de la 2-3 sunt la club la curatenie. Pana la 18:00 speram sa fie prezentabil clubul :D
 
Asa cum a zis Flo, nu vad rostul unui aspirator nou,ala vechi nu e el f sexy da` merge rezonabil.Poate e plin-ochi.
 
Cateva noutati:

Azi s-a cumparat aspirator nou, o sa luam si saci pentru cel vechi, de acum inaitne vom folosi aspiratorul nou pentru sala de sedinte si diorama si cel vechi in rest, pentru podele din cand in cand si celelalte camere.

Alte chestii interesante, Sandy a adus un stoc mare de case si instalatii care vor fi folosite la modulul central, @Sandy trebuie sa le facem inventarul! :



Si daca tot era ca in gara in sala de sedinte, Sandy a adus si un ceas:

 
Momentan articolul este chiar primul pe prima pagina :D
Oricum asteptam ziua de maine cand va aparea si in editia tiparita la un tiraj de 20.000 exemplare.
Din pacate diorama din punct de vedere al fotografului este intr-un stadiu incipient si am ramas de comun acord cu reporterul ca vom organiza o noua sedinta , urmata de un nou articol in momentul in care diorama va avea mai multe parti finalizate (sau macar aproape finalizate)
 
Am constatat azi cu mare placere ca articolul apare in ziar pe pagina 5, desi ni s-a spus ca in ziar va aparea doar un rezumat al articolului am fost placut surprins sa constat ca articolul se regaseste aproape integral in ziar. O sa pun mai tarziu o poza.

ciao.