Slobozia 16.09 - sarbatorit Prognosis

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

COObra

Well-Known Member
Trenulist
23 Iulie 2016
696
0
Ilfov, Ciorogarla
YAHOO
coobra_78
LOCATION
Ilfov, Ciorogarla
Azi dupa cum stiti am fost plecati in Slobozia cativa dintre noi, la invitatia lui Prognosis care si-a sarbatorit ziua de nastere.
Personal m-am simtit foarte bine alaturi de gazda noastra care este si in realitate exact ca aici pe forum.....de nota 25.
Poza nu o sa pot pune (cel putin momentan) decat una pentru ca dupa cum stiti sunt pe dial-up si dureaza o vesnicie sa uploadez poze.
IMG_0388.jpg

prezenta de la stanga la dreapta:
Radu, Gina, Marian (amicul lui Prognosis si gazda de la locul gratarului), Silviu, Prognosis, Lok (in brate acum am vazut ca are o creatura cu un IQ mai mare ca al lui :kiss: ), Roberto, iar in fata eu cu nevasta-mea.
Trebuie sa va spun ca locatia este de exceptie iar Marian a fost o gazda extraordinara. Si este si un om extraordinar.....ceea ce este si normal avand in vedere ca este amicul lui Prognosis.
Mai multe sa zica si ceilalti care cred ca s-au simtit la fel de bine ca si mine....si au si net mai bun sa puna poze mai multe.

PS care sau cand mai mergeti la Prognosis uitati de varianta cu Urziceni....A2 e ideal.
LA MULTI ANI Prognosis!!!!!!!!!!!!!!!!
 
mai trebuiesc aduse cateva multumiri celor care s-au straduit sa iasa totul bine.
in primul rand Lok care s-a ocupat cu cumparaturile, Marian care pa langa faptul ca a fost gazda ne-a facut si focul la gratar si nu in ultimul rand Gina care iar ne-a facut de mancare. ....cateodata am impresia ca Gina ne-a infiat pe toti. :D
 
Comentariile sunt de prisos ,imaginile vorbesc de la sine ,important este faptul ca toata lumea sa simtit bine si mai ales ca l-am cunoscut personal cu totii pe Prognosis caruia nu pot decit sa ii urez inca o data La multi ani .
IMG_1941.jpg

IMG_1942.jpg

IMG_1943.jpg

IMG_1944.jpg

IMG_1945.jpg

IMG_1946.jpg

Una din creatiile lui Prognosis
IMG_1947.jpg

IMG_1949.jpg

IMG_1950.jpg

Si citeva poze cu "inculpatii ":wink:
IMG_1952.jpg

IMG_1953.jpg

IMG_1954.jpg

IMG_1955.jpg

IMG_1956.jpg

IMG_1957.jpg

IMG_1958.jpg

IMG_1960.jpg

Si inca o data multumiri lui Marian prietenul lui Prognosis pentru gazduirea atit de placuta si in special "Mamei Gina "care inca o data a dat dovada ca are grija de" copiii "neascultatori :D
 
totul a inceput de pe autostrada cobra la tot urmarit pe lok ca eu sa pot surprinde niste poze acum le puteti vedea si voi
101_4893.jpg

acesta era lok din fata noastra
101_4894.jpg

cu cine putea fi in masina decat cu robert si silviu
101_4895.jpg

iata si soferul
101_4896.jpg

destinatia noastra de azi a fost

101_4900.jpg
 
Din motive obiective nu am putut sa fiu alaturi de voi , dar din partea mea Prognosis iti doresc multa sanatate si un sincer LA MULTI ANI ! Cu siguranta ne vom cunoaste ! :D
 
Dragi prieteni!

Va multumesc din tot sufletul pentru urari!
Multumesc si celor care au venit la Slobozia de ziua mea! Sper ca toata lumea s-a simtit bine! Eu unul nu voi uita niciodata aceasta zi ! A fost pe departe, cea mai frumoasa aniversare din viata mea!
Desigur, astazi m-am jucat cu minunatiile primite in dar! Sunt foarte frumoase! Multumesc tuturor celor ce sau implicat in aceast "complot". Am fost surprins de cate cadouri am primit!

Sunt inca emotionat si din pacate azi nu prea m-am simtit bine! Dar, voi reveni cu poze ale desfasurarii darurilor ... pe sine!
 
La Multi Ani ! Multa sanatate si fericire ! Chiar daca mai tarziu ..... si la mai multe realizari trenulistice ! :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze: :aplauze:
 
Impresionanta "miscare de trupe" la Slobozia!! Si un gest super din partea baietilor!
La Multi Ani, Prognosis!!!
 
din pacate eu nu pot posta poze ca-s pe dial up si dureaza o gramada.
poate reusec in vreun weekend sa ajung pe la cineva cu net prin cablu si se rezolva.