Diorama din Sinaia

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
CIMG0974.jpg
 
Cred ca asta e cea mai ushchita gara din cate am vazut :D :aplauze:
Straturi de flori intre sine, si pe peroane, eu o consider o viziune futurista cu ce va fi poate, intr-o ... suta de ani . Desi n-ai sa vezi asa ceva in realitate , imaginea m-a uns pe suflet :aplauze: :aplauze: :aplauze:
 
mai, rally. gara asta e o arta, nu o realitate stearsa. e o adevarata pictura, un incantator peisaj de culori, o placere sa stepti un tren printre miasme de lalele si trandafiri. cine nu viseaza asa ceva??? in realitate insa, vom continua sa asteptam intarziatele noastre trenuri printre mormane de gunoaie.
 
lol
cine ar reprezenta o gara din Romanica, plina de gunoaie pe diorama lui?
cu shutzii de pe peroane, cu electrocare jegoase si rapanoase, cu nationalitalile de rigoare purtandu-si fustele printre calatorii cu damigene in brate, cu cersetorii din capatul peroanelor, cu avizierele care arata numai intarzieri, cu stalpii fara becuri, etc..... aasta diorama!
 
lupul_alb a spus:
mai, rally. gara asta e o arta, nu o realitate stearsa. e o adevarata pictura, un incantator peisaj de culori, o placere sa stepti un tren printre miasme de lalele si trandafiri. cine nu viseaza asa ceva??? in realitate insa, vom continua sa asteptam intarziatele noastre trenuri printre mormane de gunoaie.
Cu siguranta ai intentionat sa scrii "miresme" :D