Bine ati venit !

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Bine ai venit green_ice.ma bucur ca ne tot "inmultim" noi oradenii.si navigare placuta pe forum ca ai unde!
 
multumesc tuturor pentru primirea calduroasa :D
am cateva intrebari sa va pun, dar intai o sa citesc ceea ce s-a scris deja, pt a nu va face sa va repetati..
toate cele bune!
 
Bine v-am gasit!

<r>Buna seara,<br/>
<br/>
Sunt un nou membru al acestui forum, care din ce am reusit sa citesc in ultima vreme, mi se pare excelent.<br/>
Am 33 de ani, am o fetita de 2 ani si jumatate ( si un baietel pe drum <E>:lol:</E> ), sunt de profesie economist.<br/>
<br/>
PS: Sper sa ma ajutati si pe mine, cum vad de altfel ca faceti cu toti incepatorii.<br/>
<br/>
A... era sa uit, LA MULTI ANI tuturor.</r>
 
Bine v-am gasit!

<r>Este incredibil! Pe un forum de "jucarii" am gasit cele mai serioase, la obiect si de bun-simt comentarii. Sunt mandru sa fac parte din aceasta comunitate chiar daca sunt un adevarat incepator (un start set analog si trei vagoane luate de la Rally, iar singura manopera de modelist - montarea unei riglete luminoase intr-un vagon de calatori). Obiectivul meu este foarte clar: atragerea fiului meu de 7 ani de partea "fortei feroviare" si lupta crancena cu orice forta potrivnica (vezi eventual sotie <E>:D</E> ) dezvoltarii acestui Hobby.</r>
 
nenea,ia loc intre noi ...n-are nimik,ai timp sa aduni destule "jucarii" :p
o sa ai destule forte potrivnice,mai ales cand se va face divulgarea preturilor
:D :D :D
 
salutare!

<r>Salut tuturor,ma numesc Alexandru, am 10 ani si sunt mare pasionat de trenulete. <E>:D</E> <br/>
Am inceput construirea unei diorame.Neavand multa experienta,orice sfat este bine venit.<br/>
Cu multumiri,ALex</r>
 
Alex sa stii ca nu esti singurul copil dintre cei de pe forum.Si eu am doar 14 ani dar m-am acomodat repede(putini stiu ca am doar 14 ani :mrgreen: sau nu e asa? :fluierat: )
In fine,bine ai venit Alex si sa vedem ce ne prezinti :D
Toate cele bune!!
 
Buna seara,

La randul meu sunt un membru nou si as dori sa salut pe aceasta cale comunitatea cristalizata in jurul unuia dintre cele mai nobile hobby-uri pe care le-am cunoscut in cei 30 de ani ai mei.

"Virusul", in cazul meu, abia a fost inoculat, desi pasiunea legata de trenuri este ceva mai veche, ramanand latenta din ratiuni de timp, finante si intr-un final...sotie :lol: .

Imi exprim convingerea ca voi gasi printre membrii acestui forum nu numai pasionati in adevaratul sens al cuvantului, ci, dupa ceea ce am vazut pana acum, adevarati artisti.

Cu stima,

INVICTUS