Trenuletele lui Jackson

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Jackson

Member
1 Iulie 2007
29
0
39
Oradea
LOCATION
Oradea
Seara buna la toata lumea.In sfarsit m-am hotarat sa imi deschid si eu un topic aici.pana acuma nu ati prea auzit de mine dar aproape in fiecare zii am urmarit atent forumul.prima mea achizitie a fost un startset digital cu loco br 218 urmat de cateva masini si acuma de Mos Craciun mi-am facut cadou o superba locomotiva,bijuterie de care m-am si indragostit un vossloh hld 77 de la Mehano,evident toate la scara 1:87.voi pune cu toate si poze zilele astea,dar acuma is cam ocupat de sarbatori.

Cu stima,
Andrei
 
servus

imi pare sincer rau ca nu iti pot admira locomotiva. televizorul meu arediagonala doar de 54cm si nu se vad decit doua osii si ceva. presupun ca nici la 72cm nu intra o a treia osie. asa ca fa si tu poza la 800/600 si o sa o pot vedea si eu. multam.

later edit
se pare ca eram gind la gind cu bucurie :D
 
Sa o stapanesti sanatos. :wink: Pai de acum trebuie sa apara si vagoanele, si usor usor o diorama :lol:
 
@lok

are de unde sa ia belgiene...daca oferta ptr vagoane romanesti era la fel ca ptr
vagoane belgiene....multi aveau personale,accelerate si rapide romanesti pe
makete :evil:

@Jakson

da cu okiu´ la Roco,au destule beljiene :D
 
sa va arat si niste poze cu binecunoscutul Br 218






urmeaza vagonu



si in final masinile,evident toate la scara HO