foarte scump domne -

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

COObra

Well-Known Member
Trenulist
23 Iulie 2016
696
0
Ilfov, Ciorogarla
YAHOO
coobra_78
LOCATION
Ilfov, Ciorogarla
http://www.okazii.ro/catalog/2034048/obiecte-colectie/jocuri-jucarii/jucarii/Tren-lucru-macara-accesorii.html
ce ziceti.....il vinde?
 
unde mai pui ca iti trebuie si aprobare de la ministerul apararii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
adevarul e ca prost e ala care da nu ala care cere.
cred ca imi pun si eu la vanzare un vagon de calatori pe la vreo 150 euro.
 
cei ce cer asa de multi bani cred ca modelismul feroviar nici nu exista la noi :shock: :oops: :lol: :D :) :roll: nu ne ramine decit sa zimbim si sa facem noi ''recruti''pe care sa-i indrumam la preturile de la RALLY SI trennet scuze dar nu stiu cum il cheama :oops:
 
nu cred ca va reusi sa vinda la astfel de preturi. prima oara am crezut ca nu vad bine. :wink: 300 euro un start set ??? e o gluma buna (sau proasta) :lol: dar e marfa lui si ........
 
domnilor....am si eu de vanzare niste cesti de cafea......
DOAR 20 EURO BUCATA..........SI LE DAU SI CU CAFEA IN ELE.
*pretul nu include montajul, taxele sau orice altceva imi mai trece mie prin minte
 
Apropo de anunturi

<r>Anunturi stupide gen<br/>
Vand hartie igienica 2 fete ? Adica ? m-a lasat masca anutul asta si nu imi explic cum vine ? o fata mai aspra ?mai fina ? <E>:lol:</E> (parca ar fi saltea relaxa cu 2 fete una de iarna si una de vara )<br/>
Apropo vand si eu 5 cuie cu rugina 15 Euro bucata <br/>
<E>:wink:</E> Montajul si transportul gratuit <E>:wink:</E></r>
 
Cuie pentru perete de sticla nu mai groasa de 3mm deoarece acestea se pot deforma datorita ruginii :oops: (oferita bonus) :lol:
 
vedeti daca nu a-ti vadut hartie igienica.
chiar are doua fete. una are mici umflaturi in sus iar cealalta fata are mici gaurele in interior. (stiu pleonasm dar sa ma fac mai bine inteles), asa ca domnilor data viitoare cand va stergeti la partea dorsala acordati mai multa atentie lucrurilor pe care le folositi ca vorbiti in necunostinta de cauza.
si exista si hartie cu 3 straturi si cu 4 si galbena si roz, etc, etc.