Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Salut baieti,probabil ca inca nu s-au terminat lucrarile de amenajare la spatiul oferit de Rally pentru sediul clubului si probabil ca clubul de sah este ocupat din B-dul Ferdinand.
Asa ca daca ne da Rally vre-o veste despre evolutia lucrarilor de amenajare se poate pune de o intilnire pina de sarbatori .
 
Ne vedem si noi sambata asta? Eu sunt liber sambata pana la ora 19:00 si ma gandeam sa o punem de-o intalnire unde vreti voi. Sa ne intalnim pe la 12:00 si plecam pe la 18:00.

Rally, sunt ceva sperante la club?
 
Chiar asa? Ne intalnim pe undeva? Macar pentru o ora doua. Ideal ar fi la CLUB cu materialele dupa noi ca sa facem si ceva practic inafara de "cearta" pe tema " cum o facem" .
 
Asteptam un raspuns de la raly sa schimbe semaforul pe culoarea verde,cand am vb cu el ultima oara semaforul era blocat pe culoarea rosie.
La mine la club este un concurs international sambata aceasta si duminica atit dimineata cat si dupa masa.
 
dotare cu aspirator si maturi la greu raly si bineinteles te asteptam si cu vagoanele cele doua romanesti altfel nu mai ai trai cu noi.
 
Buna ziua !!!
Imi cer mii de scuze ,dar nu pot veni sub nici un chip.
Azi e jale la mine la munca.
Nu ma eschivez de munca :-? , dar........

Mii de scuze!!!! :oops: :oops: :oops:
Promit sa ma revansez eu in vreun fel.
Marius.
 
Salve baieti!

Acuma ca ati terminat cu carnatii, sarmalele si alte alea pe care le-ati folosit la modelit burta se pune problema de o intalnire.

Zic io ca trebuie sa ne vedem sambata 12 ianuarie 2008 la orele 14:00.
Nu pot mai devreme, probleme de familie.
Nu va ingamaditi sa veniti cu material rulant sa aratati ce ati mai luat ca nu este cazul ca avem de discutat si de facut restul de curatenie.

Lok are dispensa de la sta si trebuie sa vina cu doua macaze, stie el, unul normal si unul bricolat la care adauga ceva drepte si un Kof sa vedem cum functioneaza cu inima modificata. Koful evident.

Astept reactii si propuneri.