Scule si dispozitive utile pentru modelism.

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Eu am deja si alte scule Proxxon si spun ca fac diferenta la lucrari. au is foarte multe accesorii ce iti pot usura munca. Le gasesti la ei pe site.Si daca esti din Arad este reprezentanta chiar in oras si nu trebuie data comanda pe net.
 
presupun ca e destul de usor de construit. o sa incerc asa ceva in viitorul apropiat.
 
n-am...inca!insa astept un kit,eram in magazin cand s-a facut comanda,aici va fi in premiera...inca nu are nimeni aas ceva
 
O trusa care ma ajuta foarte mult:
IMG_3429m.jpg
 
grandpagscout a spus:
Eu am deja si alte scule Proxxon si spun ca fac diferenta la lucrari. au is foarte multe accesorii ce iti pot usura munca. Le gasesti la ei pe site.Si daca esti din Arad este reprezentanta chiar in oras si nu trebuie data comanda pe net.

HELP!!! Si aici ma adresez colegilor din Arad. Vreau (adica VREAU!!!!) o minifreza cu biax. Am inteles ca la voi e Proxxon. Just info: cam cit costa, si care e adresa magazinului; orarul- au si simbata?
OK. Sint din Timi. La noi in oras imi poate recomanda cineva ceva similar?

thanks in advance
Adi
 
Salut!

asa la prima mana nu stiu informatiile dar pot sa le aflu pana maine. Pret informativ zic eu pe la 100 Euro. magazinul este pa str. andrei saguna, cum vi de la Piata spitalului , Cu vreo 2-3 case inante de Pompieri.
 
natbl73,
am inteles ca esti doritor de o scula electrica pentru prelucrari fine, necesara activitatilor din modelism si nu numai
sunt posibile 2 abordari:
sa cumperi o scula de pret mai mic din metro sau sellgros, pe la vreo 60 RON, cu dezavantajul ca este destul de zgomotoasa
sa cumperi o scula de calitate ceva mai buna, dar mai scumpa, in acest caz poti apela la magazinul Vitacom din TM care aduce astfel de deviceuri
tot in metro se gasesc si truse cu accesorii pentru masinile de acest tip (freze, pietre abrazive, discuri abrazive, pasla pentru slefuit)la 50 RON sau se pot aduce truse mai complete pe comanda de la Adelaida care le are in oferta