Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Nu trebuie neaparat la club, daca Radu ne primeste pe Avrig ar fi bine.
Scopul: sa ne mai vedem, sa ne mai jucam, un cico, o pipa...
 
Intrebare intrebatoare ?Din ce imi aduc eu aminte la ultima intilnire cind sa discutat schita viitoarei gari parca sa zis ca se ocupa cineva de lemnele necesare pentru diorama ?Daca sa facut ceva atunci ne putem vedea sa ne apucam de treaba ,asta daca lucrarile s-au terminat la tavanul cladirii.
Multumesc.
 
silviu a spus:
Din ce imi aduc eu aminte la ultima intilnire cind sa discutat schita viitoarei gari parca sa zis ca se ocupa cineva de lemnele necesare pentru diorama ?

Aha. Drept graiesti num'a ca nu mai am tamplar, mare tamplar si prin zona pe la mine nu lucreaza nimeni cu OSB asa ca atunci cand vreti sa-l cumparam mergem la depozitul de langa club si luam. Il taiem la club si ... asta este.

Daca cineva vrea sa faca ramele la module, miram-si :confused: ca voluntariatul camn lipseste, ii dau schitele si necesarul de materiale.
Aaaa...le pun pe forum dar este bine ca cel ce face sa ne anunte ca a purces la treaba ca sa nu ne trezim cu mai multe module decat avem nevoie :D

Deci...astept oferte ca de lucru este.
Cine se ofera?
Cine se inghesuie?
Atentie ca aici nu este ca la licitatie. Nmai trei strigari :evil:
 
pai, sa ne vedem, tovarasi. cu precizarea ca sint de serviciu, deci raspund la chemarea partidului daca se face auzita.
 
rally a spus:
Pai Dorele, tu esti initiatorul ideii modulare, rama fixa OSB, e gandirea ta asa ca nu cred sa fie cineva mai in masura ca tine sa faca primul pas. Tu ai zis ca te ocupi, io am propus cand doresti sa-mi ceri banii necesari... si o lasasi moarta :-?
rally

Pai si daca io moare nu mai faceti macheta?

Se intampla sa mai ai si alte treburi nu numai sa te ocupi de club. Adica se mai intampla la toata lumea fara exceptie. Daca-i cauti ai sa te convingi.
Nu vreau sa zic dar spun.
OK. Ma ocup eu de ele daca asa se vrea.
Asteptam si eu o reactie dar vaz ca de geaba.
Este mai simplu sa pasezi pisica.

lok,

Daca-mi dai un motiv sa ne intalnim eu vin dar daca iar se bat campii nu vin.
 
drinks.gif
si
yahoo.gif
 
sambata ora 17 intilnire la club in strada avrig este cald si curat se poate veni si cu jucariile mai avem de discutat cate una alta mai ne vedem mai punem tara la cale ce mai e de facut astept confirmari .
Eu vin cu ultima nouatate pe care am achizitionat la scara G un tramvai
 
radu sofran a spus:
sambata ora 17 intilnire la club in strada avrig este cald si curat se poate veni si cu jucariile mai avem de discutat cate una alta mai ne vedem mai punem tara la cale ce mai e de facut astept confirmari .
Eu vin cu ultima nouatate pe care am achizitionat la scara G un tramvai

La concret Radu ca asa la general puteam sa spun si eu.
Chestia cu ultima ta achizitie este pe langa, fara suparare, iar treaba cu "mai avem de discutat cate una alta" este atat de vaga incat nu inteleg unde bati.
Daca este secret si nu poti scrie pe forum trimite pm.
 
Intalnirea a ramas pentru maine la ora 17 la Clubul de Sah de pe Avrig.
Pana acum au confirmat Alex, Lok, Silviu, Ssi, Pcg care nu poate sta prea mult iar Sesamcave nu stie cand il lasa seful.
Daca va mai razganditi astept mesajele voastre.
 
nici un semn? deci maine liber.

cum se face asta? cand am o sambata libera nu se fac intalniri. cand se fac intalniri, eu trebuie sa merg la munca.
acum sunt in concediu, deci sambete libere. practic pana pe 7 ian. ar trebui sa nu mai faceti nici o intalnire. apoi mi se termina concediul si va puteti reintalni. :D

glumeam si eu
 
lupul_alb a spus:
nici un semn? deci maine liber.

cum se face asta? cand am o sambata libera nu se fac intalniri. cand se fac intalniri, eu trebuie sa merg la munca.

Valabil si la mine , chiar vroiam sa ne vedem maine , daca se putea in Ferdinand .