Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
eu zic sa stabilim ora ca fiind una oarecare, apartinind multimii N a numerelor naturale.
 
Da,

Pana la urma voi fi prezent pentru urmatoarele discutii la obiect:

1.Posibilitatea schimbarii liniei PIKO sau numai a macazelor cu Roco, caz in care, este posibil ca liniile sa fie Tillig.

Pentru asta il rog pe lok sa aduca BR55-ul PIKO, ala vechi antic si de demult, ca sa vedem cum se comporta pe Roco acestea avand inaltimea de 2,1 mm ca Tillig :D

2.Se supune discutiei gara romaneasca care va fi pe macheta deoarece chiar daca ne place foarte mult Burdujeni. Se pare ca este foarte mare.
Asta nu inseamna ca am renuntat la ea, la a face planurile de executie si de a fi construita la club.

Propun ora 14:00 pentru intalnire ca sa nu ne lungim asa de mult iar cei care nu pot ajunge decat la ora 16:00 sa vina si ei.

Deci, cine se mai anunta?
 
Multumim Florinn
In concluzie ne luam gandul de la ele deoarece sunt si modele vechi, unele modificate, care merg foarte bine si este pacat sa stea pe dreapta.

Legat de intalnire

Pentru mine este "La loc comanda" deoarece a intervenit ceva.
Am inteles ca nu vin lok-bolnav, Coobra-treba la casa, SSi-probleme cu o inmormantare, Robert-probleme, Alex-probleme si cam atat din cate stiu eu.

Ceilalalti daca vreti sa va intalniti invitatia lui Radu ramane valabila.

Stabiliti ora
 
Am stabilit cu Radu, care se intoarce maine din deplasare, sa ne intalnim la ora 16 la Club-ul de sah din Ferdinand.
 
Salut !!!
Cu parere de rau,va anunt ca nu pot veni--din cauza oamenilor care lipsesc la mine la servici. :( :-x
Mii de scuze !!!