EXPOZITIE DE MODELISM FEROVIAR LA BRASOV

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Florinn a spus:
Incercam sa ne adunam duminica mai multi?

Mie mi-ar conveni orele 11-12.

O mica precizare, eu ajung in jur de 6:30, dar am pus ora 11-12 pentru intalnire, in ideea ca ora respectiva va fi cea mai potrivita sa ne vedem mai multi.
 
srazvi a spus:
Florinn a spus:
Cluju' si Aradu' ajunge duminica la 6 dimin in gara Brasov ;-)
de azi e greva la MAV pe termen nelimitat, deci internationalele s-ar putea sa nu circule :D
Nu e greva pe termen nelimitata ci doar azi (07.11) si maine(08.11) intre orele 06:00 si 08:00 si oricum se asigura circulatia a 30% din trenuri ,adica trenurile internationale.

In alta ordine de idei si Oradea va fi de sambata si pana duminica la Brasov :D
 
Incet incet se intregeste :D GASCA MODELISTILOR DIN ROMANIA :D
Cine mai doreste cine mai pofteste , :D AMR 1 1/2 :twisted: :D
 
:lol: :D 8) .....Dragii tatii,veniti dara sa ne vedem,ca n-om sti cit om trai......si fain-ui sa fim toti.....Drum Bun si veniti sanatosi !
P.S. Aseara la Brasov fulguia...asa ca luati si suba pe voi sau "litra" de "horinca" in traista,pe post de "antigel" 8)
 
Multumesc tuturor celor care au luat parte direct sau indirect la succesul primei expozitii din Brasov de modelism feroviar .
O rugaminte am la "pozari" de pe acest forum si nu numai - va rog postati poze de la expozitie deoarece eu sunt in imposibilitate tehnica temporara de a face acest lucru .

Va multumesc inca o data din partea organizatorilor din Brasov si VA ASTEPTAM LA A II-a editie din 2008