Expo machete la Alba Iulia

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Crios

New Member
21 Octombrie 2007
14
0
Bucuresti
YAHOO
cristian2marin
LOCATION
Bucuresti
Dragi pasionati de machete, probabil ca cei care frecventeaza cartula.ro stiu ca se afla in pregatiri a doua exidie a expozitiei de la Alba Iulia, expozitie internationala de machete.
Detalii gasiti la adresa: http://www.cartula.ro/index.php?option=com_banners&task=click&bid=3.

Nefiind o expozitie concurs intre cluburi si nici macar o expozitie intre cluburi, oricine este binevenit atat ca vizitator cat si ca expozant.
Stiinduva un pic mai timizi va lansez invitatia direct pe forumul vostru.
Manifestarea se v-a organiza la Muzeul Unirii din Alba Iulia in perioada 28 nov.2007-15 ian.2008 .Punerea in opera se v-a efectua in zilele de 24-25 nov.cu vernisajul oficial in 28 sau 29 nov.

Va asteptam alaturi de noi la Alba.

Bafta!
 
Salutare.

Clubul Trainsylvania va fi prezent cu material rulant si nu numai, speram ca si alti trenulisti din tara sa isi anunte interesul.

Printre putinele lucruri care le stiu despre expozitia de la Alba Iulia, e ca anul trecut a fost un real succes, inregistrand peste 12 mii de vizitatori.

Saptamana aceasta decidem cu ce vom participa la expozitie, ramane sa discutam cu omul nostru de legatura, Bill 8) .
 
Florinn a spus:
Salutare.

Clubul Trainsylvania va fi prezent cu material rulant si nu numai, speram ca si alti trenulisti din tara sa isi anunte interesul.

Printre putinele lucruri care le stiu despre expozitia de la Alba Iulia, e ca anul trecut a fost un real succes, inregistrand peste 12 mii de vizitatori.

Saptamana aceasta decidem cu ce vom participa la expozitie, ramane sa discutam cu omul nostru de legatura, Bill 8) .

Despre voi stiam de la Ovidiu ca participati. Voi ati avut prezenta cu greutate si la Cluj. Incercam sa agit putin spiritele si in tanarul club din Bucuresti si nu numai. :wink:
LDH a spus:
Multumim de invitatie Crios

Din pacate, pentru a cata oara din pacate, modulul meu de gara nu este gata. Stagneaza cam de mult. Poate si lipsa de timp este de vina. Asta ca sa am pe cine arunca pocinogul.

Speram sa termin.

Ramane pe data viitoare.

Expozitii vor mai fi si in ani ce vor urma asa ca ... pe data viitoare, dar sa sti ca daca eu ajung particip si cu o lucrare veche de-a mea pe care am s-o repar si care cred ca va fi pe gustul vostru - o pompa de apa la scara LGB, lucrare de la 0 fara H. :lol:

Bafta!
 
Crios mersi pentru invitatie cred ca am sa vin si eu la deschidere am sa vin cu doua garnituri de tren la scara G care vor si functiona .
Voi fi plecat pentru 10 zile din bucuresti iar apoi voi lua legatura sa aflu mai multe detalii
 
Am vorbit aseara cu organizatorul. Nici un trenulist nu s-a anuntat pana in acest moment nici chiar din Trainsylvania Railway Club, Cluj Napoca, iar pe reprezentatul Bill (prieteni clujeni) nu l-a anuntat nimeni nimic sigur.

Cei care doriti sa participati cu exponate la eveniment va rog sa sunati la Ovidiu Socaciu - tel. : 0729292861
Ovidiu asteapta telefoanele voastre si nu uitati ca 24 , ziua amenajarii, este raspoimaine.

Sper sa ne vedem la Alba.

Bafta!
 
Nu-i bai!
M-a derutat mesajul asta :
Florinn a spus:
Salutare.

Clubul Trainsylvania va fi prezent cu material rulant si nu numai, speram ca si alti trenulisti din tara sa isi anunte interesul.

Printre putinele lucruri care le stiu despre expozitia de la Alba Iulia, e ca anul trecut a fost un real succes, inregistrand peste 12 mii de vizitatori.

Saptamana aceasta decidem cu ce vom participa la expozitie, ramane sa discutam cu omul nostru de legatura, Bill 8) .
Se pare ca l-am inteles gresit.
Numai bine si voua si ne vedem cand ne-ntalnim.

Bafta!
 
Salut,
Nu ai inteles gresit insa mesajul e mai vechi.Cred ca nu trebuie sa fim apostrofati pentru situatia actuala,mai ales ca nici nu am dat explicatii asupra motivelor,ele fiind peronale.Si totusi,cind am putut,am participat si am pus tot sufletul.Cred ca daca nu am fi participat niciodata,nici discutii nu erau,nici nu derutam pe nimeni.Imi pare rau pentru inconvenientele create.
s
 
Salut,
Nu s-a creat nici un inconvenient si totul este OK.
Oricum expozitii vor mai fi, unii vor participa, alti nu vor putea ... spectacolul merge mai departe.
Numai bine si

Bafta!