Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Pai cum sa nu vina oamenii ?Eu de exemplu voi fi prezent cum a spus si LDH la 12.00 este ok.Nu de alta dar trebuie sa discutam totul dea fir a par exact cum au spus si baietii de la Cluj trebuiesc discutate toate aspectele dioramei cit si costurile :D
 
Ei, iata cum ne strangem :D
Ramane la 12

Rally, sa-mi aduci barierele te rog.

Tu nenea
mrbean.gif
nu spui daca vii sau nu?
 
Salut !
Eu nu pot lua liber deloc.
Sau poate ,poate ca m-ar lasa ,dar numai dupa ora 14-15. :D
Pana la ce ora se tine intalnirea???
 
Cine se mai anunta ?Nu de alta dar ar cam trebui sa fim mai toti ca doar se discuta viitoare schema de diorama a clubului :D Pot veni si cei care au N sau TT ca se va discuta si posibilile viitoarelor diorame la aceste scari 8)
 
ok a ramas ora 12 intilnirea de la club @robert te asteptam la 16,30 iti gasim ceva de munca si tie asa ca nu e problema vom fi la club pina la ora 19-19,30 .
@Raly te poti interesa de niste sine tilig ?
@cftt este asteptat si el sa incepem lucru si la tt si desigur cei care au numai N pot veni sa discutam .
 
Nu sunt probleme chiar daca se lucreaza acolo cei care lucreaza nu vor pune rigips pun numai vata minerala nu ne vor incurca asa ca va astept la ora 12.
 
Salut tuturor!

Se anunta cu surle si trompete mare intalnire, mare, a membrilor clubului feroviar la ... clubul de sah :D pentru sambata 17 noiembrie ora...o stabiliti voi.

Cica sunt anunturi de facut. Importante ca totdeauna.

In Ferentari nu se poate deoarece se lucra. Nu va bucurati ca nu se lucra la diorama :D

Asteptam reactii si inscrieri.
Haideti ca e moca