Diorama din Sinaia

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
felicitari pt realizare. ai ceva minunat de care ai de ce sa fi mandru. acum pune-te si achizitioneaza cat mai multe locomotive, vagoane si cladeste-ti o colectie frumoasa. si daca spatiul iti permite, fa-i o prelungire sau mai pune de una.
 
:D
O sa mai vad asta(o mai pun de una).
Deocamdata nu prea mai am timp.
O sa mai fac cate ceva o sa va tin la curent.
Multumesc
 
Alte pareri,nu mai sunt?
Ascult orice parere de la oricine indiferend daca nu are prea multa experienta.
Pana la urma nici eu nu am avut.
Conteaza sa ai imaginatie. :D
 
Nu stiu cam in ce poziitie sa pun orasul,si ce sa mai pun pe acolo.
O sa pun o statuie cu un parc,drum,trotoar,cabine te,gherete de ziar,peco, si nu mai stiu ce.Si uite asa nu mai am somn noaptea.
Sau daca nu idei aici la ce am facut pana acum.Asta e,mai si stricam. :lol: :bye: :bye:
 
Sa va arat cateva poze care pe mine m-au inpresionat f mult.
fds.gif

fdsgfs.gif

j.gif

wwwtrenuleteeu.gif
 
Odata si odata tot vei reusi sa le ai pe toate acestea :).
Am tinut odata in mana aburoasa verde si pot sa-ti spun ca nu-mi venea sa cred ca vad ceea ce vad :confused:. Asemenea finetze a detaliilor n-am mai intalnit la nicio alta locomotiva, insa, din pacate, si aceasta aburoasa are celebra greseala a bielelor pe care o tooooooooot semnalez :p. Din fericire, aceasta greseala este deja corectata la aburoasa neagra 8).