Diorama din Sinaia

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
CIMG0683.jpg
 
Super diorama! :aplauze: :aplauze: :aplauze:
Daca acesta este abia inceputul :D, atunci sunt foarte curios cum va arata diorama finalizata 8).
Pozele sunt frumoase & edificatoare, numai ca inserarea lor la dimensiunile originale sau sub forma de linkuri complica vizualizarea lor. Incearca sa folosesti linkuri-miniatura. De asemenea, te rog sa corectezi titlul subiectului ;).
 
Am terminat si cariera,am lipit-o de diorama,foarte frumoasa a iesit o sa astept sugesti pt ca nu am cum sa ma gandesc la toate avand in vedere ca nu am fost ajutat de nimeni.O sa mai vina catenarele si cateva lumini pt iluminat gara si nu in ultimul rand semafoarele.Ce este in plus sau in minus,astept sugesti.Pozele cu cariera,saptamana viitoare.
 
Masina de politie este Passat si l-am luat din Austria,Mercedesul cu busteni este luat din Turcia de la un peco iar bmw 7 este de la Sefu(Rally).
 
Nu am de gand sa vand diorama si nici sa o stric. Mai am de pus motorasele de macazuri dupa care sa pun catenarele dupa care sa vad ce fac la oras.Cel de langa cariera.Diorama mea are L=420cm si l=190cm adica cam 8 m patrati.