Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
sambata 13.10.2007 intilnire la ora 15,00 la club sa punem la punct ultimele detalii in legatura cu expozitia.
asadar sa vedem cine vine?
confirmati?
 
Chiar, nu facem si noi nimic? Domnu' Presedinte!
Adevarul este ca eu sambata pana la ora 16:00 lucrez dar dupa aceea sunt disponibil.

Cu respect,
 
Pai zic sa ne vedem ,poate mai facem ceva pe la club ,curatenie ,mai aranjam cite ceva ,revizuim diorama ca doar a fost la expozitie ,gasim noi ceva de facut 8)
 
daca se anunta mai multa lume cu mare placere vom veni astept confirmari
pina acum lupul alb robert dupa ora 16 silviu dar restul nu spun nimic?
 
radu sofran a spus:
daca se anunta mai multa lume cu mare placere vom veni astept confirmari
pina acum lupul alb robert dupa ora 16 silviu dar restul nu spun nimic?

Iertare! Mii de scuze! Maine se pare ca nu scap mai devreme de ora 19:00. :-x
Ajutor!!! Gasiti-mi si mie un job cu program mai lejer. Please!
 
sambata ora 15 intilnire la club in ferentari pregatire diorama discutii informari o cafea si mai vedem noi ce .
astept confirmari multumesc
 
Am sa fac tot posibilul sa vin! In principiu pana la ora 16:00 lucrez, dar la ora 16:30 pot fi prezent.
Oricum, doresc sa mai fac cateva donatii catre club si asta ar fi un moment bun.

Cu respect,
 
Am sa incerc sa apar si eu pe la club, dar numai dupa ora 17 si pentru scurt timp, caci de la 19 trebuie sa fiu prezent la job.
 
multi muncesc sambata dimineata asta era problema poate fi orice ora si asa nu vezi ca nu se anunta nimeni ca vine