Poze Fun

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Nu va ma vaitati ca trnuletele o iau anapoda la DKW-uri sau macze.
Se intampla si la case mai mari :D

rco_derail5.jpg


fd685097fc572a3c268878da71771503.jpg


62ac5f28c50d869aca96d645d2c0261a.jpg
 
Radu161 a spus:
Oare ce senzatie o fi sa simti ca locomotiva face un "slide" in lateral? :lol:
Am patit pe defileul Jiului, a ramas loco suspendata la vreo 50m in aer, o tinea doar legatura cu primul vagon in care eram eu :lol:
 
si pentru ca le permite bugetul, ce s-au gindit ei?

tramvaiuldemilitie.jpg


ma intreb pe cind troleibuze si trenuri de metrou cu girofar si radar in parbrize?
 
da, dar de ris, tot am ris! cum e sa te alerge tramvaiul de militie? cu girofar! sau cind suni la militie sa te intrebe daca la tine pe strada e linie de tramvai ca sa trimita tramvaiul pentru o investigatie. inchipuie-ti ca numai la gindul asta am picat pe jos de ris! mai nasol cu tramvaiul de pompieri si ambulanta... apropo! tramvaiul de armata are baterii aa pe el, cam ca vagoanele lui silviu? sau e dotat cu arme antitanc? :D :D :D :D :D
 
lok a spus:
si pentru ca le permite bugetul, ce s-au gindit ei?

tramvaiuldemilitie.jpg


ma intreb pe cind troleibuze si trenuri de metrou cu girofar si radar in parbrize?

Nu lok, este vorba de reclama pentru a se acorda mai multa incredere politiei, armatei, pompierilor si o sa mai vedem la ce se va face
 
macar acolo va mai fi asfalt, ca nu se stie ce pun astia acuma in loc la cit fura :lol:
 
Ca sa nu mai vorbim ca nu au anuntat si eu am masina in spate... Acum pandesc sa faca o rampa s-o scot in bulevard pentru 4-5 saptamani...