Radu Sofran , un inceput

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
doua noi achizitii la scara G :
101_5127.jpg

101_5125.jpg

101_5124.jpg

101_5122.jpg
 
am vazut undeva pe youtube ( nu cred ca am scris bine ) un filmulet cu niste americani care si-au facut o diorama la scara G. trecea trenul prin casa, iesea in curte, ocolea toata curtea, iar gara era pe veranda. super. chiar ar fi indicata o curte mare si o casa spatioasa pt asta.
 
Nu va faceti probleme va circula prin casa e mai greu cu intoarcearea dar se va rezolva .
@LDH
Astept zilele urmatoate o aburoasa pentru G si merg foarte bine dupa taurus se cupleaza foarte bine le am facut probe mai caut niste sine si vor fi doua circuite unul R 2 si unul R3 cu macaze de trecere.
 
radu sofran a spus:
Nu va faceti probleme va circula prin casa e mai greu cu intoarcearea dar se va rezolva .
@LDH
Astept zilele urmatoate o aburoasa pentru G si merg foarte bine dupa taurus se cupleaza foarte bine le am facut probe mai caut niste sine si vor fi doua circuite unul R 2 si unul R3 cu macaze de trecere.

Ce spun eu si ce-mi raspunde el :D
 
LDH a spus:
radu sofran a spus:
Nu va faceti probleme va circula prin casa e mai greu cu intoarcearea dar se va rezolva .
@LDH
Astept zilele urmatoate o aburoasa pentru G si merg foarte bine dupa taurus se cupleaza foarte bine le am facut probe mai caut niste sine si vor fi doua circuite unul R 2 si unul R3 cu macaze de trecere.

Ce spun eu si ce-mi raspunde el :D

Uite la ce faceam referire cand am vorbit despre vagoane ca nu merg cu Taurusul, adica nu se potrivesc, si ai nevoie de o locomotiva adecvata cu abur, electrica sau un locotractor

 
@LDH mersi frumos pentru sfat si ca sa vezi ca sunt un copil ascultator sunt un posesia unel locomotive aburoase BR 99 cu sunet iata si primele imagini cu ea
101_5136.jpg