Pepo's Railroad

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
HPIM2483.jpg

HPIM2487.jpg

HPIM2486.jpg
HPIM2485.jpg

HPIM2484.jpg

HPIM2483.jpg
 
Desi nu cred ca asta a fost intentia, modul cum ai pozitionat liniile, la un capat al garii sa zicem, arata foarte frumos si artistic.
Liniile moarte sau garare, cum ii place lui MPU sa le numeasca, nefiind drepte dau un farmec aparte.
Sper sa nu fii lipsit de inspiratie cand "inchizi" gara la capatul celalalt.

Chiar i-mi place :aplauze:
 
Te rog sa povestesti mai multe despre gara si, pe cat posibil, pozeaz-o mai de aproape :). Ceea ce doresc eu sa stiu in primul rand este latimea ei, cu placa de baza cu tot, fiindca fac cercetari in vederea gasirii unei gari cu latime maxima de 10.5cm pentru Caile Ferate "La Ursu".
Si te mai rog (si pe tine :D) sa folosesti cu incredere linkurile-miniatura, mai ales fiindca vad ca iti stochezi pozele chiar pe Photobucket ;).
 
Salut!Este un inceput bun....dar te cam inghesuie televizorul ala!Scapa de el,ca la ce programe tv avem nu prea mai e util.... :p
 
Gara este dintr-un start set de la Auhagen ce contine pe langa ea o gara pt marfuri, un set de bariere si un canton
 
spune ceva despre BR.110---ca mie imi plac cele din aceasta serie(V100,110,114,204,298),sint mult mai frumoase decit BR.290(cele asemanatoare cu cea albastra care o ai)